A ka probleme në Parajsë për Nia dhe Danny Booko?

Klea

A ka probleme në Parajsë për Nia dhe Danny Booko?

Nuk më pëlqen që ka thashetheme që të preferuarit e fansave Lugina, Nia Booko dhe Danny Booko, janë në telashe. Këta të dy janë diamante në një det martesash të dështuara. Midis Lallys dhe Taylors, Bookos janë një frymë e freskët që duket se vërteton se një martesë mund të mbijetojë në TV realitet. Askush nuk po llogariste që spinoffi më i ri i Bravo të kishte një sukses të tillë, por spektakli ka bërë për vete fansat me ndihmën e çiftit të lezetshëm.

Nia ka qenë jashtëzakonisht e hapur me depresionin e saj pas lindjes, duke i lejuar shikuesit të shohin luftën e përditshme. Deni është forca qetësuese në grup, veçanërisht mes meshkujve. Ai ka bërë të pamundurën për të ndarë njohuritë e tij dhe për të udhëhequr të gjithë grupin në një drejtim më të pjekur. Por a mund të jetë gjithë kjo bisedë e dashur për pëllumbat një punë aktrimi vërtet i mirë, si zhurmat e tij të zombive? Unë me siguri shpresoj që jo.

Danny plas

Askush nuk tha se do të ishte e lehtë të kesh binjakë të porsalindur dhe një fëmijë të vogël. Në pjesën më të madhe, Danny dukej se po i merrte të gjitha me hapa të shpejtë, por pamja paraprake për episodin tjetër tregoi se Danny humbi qetësinë dhe u prish me miqtë e tij. Babai i tre fëmijëve është shfaqur rreth zjarrit të kampit, duke qarë me kokën në duar. Deni u thotë djemve: “Unë nuk kam lëkurë të trashë. Unë po kaloj shumë, djema.” Ndërsa tipi mblidhet rreth aktorit, ai vazhdon: “Unë jam duke ndërruar pelenat çdo dy orë, duke i vënë fëmijët në gjoks. Është shumë. Unë i bëj të gjitha.”

Tani, kohët e fundit e ndihmova motrën time të shërohej nga operacioni dhe po luftoja me mungesën e gjumit. Pra, as që mund ta imagjinoj se sa e vështirë duhet të jetë të zgjohesh gjatë gjithë mbrëmjes për t'u kujdesur për foshnjat që nuk mund të shpjegojnë se çfarë i shqetëson. Danny duket qartë në fund të mendjes së tij dhe pyes veten nëse Nia e di. A po përpiqet Deni të jetë hero dhe të pretendojë të jetë i fortë për gruan e tij? Mund të imagjinoj vetëm se kjo linjë e të menduarit do të përfundojë duke e dëmtuar atë në planin afatgjatë.

Jax derdh çajin

I keqi i OG, Jax Taylor, thjesht nuk mund ta ndihmojë veten kur bëhet fjalë për thashethemet. Ai është si një peshkaqen në ujë që mban erë gjaku. Ai sulmon. Para se të publikohej shikimi i fshehtë, Jax kishte hyrë tashmë në mediat sociale për të hedhur disa copëza buke për shikuesit. Mjerisht duket se Jax po nënkupton se çifti më i lezetshëm i The Valley nuk është i pathyeshëm. Një fans shkoi në X për të ndarë, “Më fal @mrjaxtaylor, unë sinqerisht të dua ty dhe Britt, por dua të qaj sa herë që i shoh edhe këto.” Por babai i një fëmije nuk do të rrëzohej nga froni, duke u përgjigjur: “Do të shohim se si do të plaket…”

Dëshpërimi vjen mes thashethemeve se Jax e ka tradhtuar gruan e tij, Brittany Cartwright. Pra, mund të ndodhte që babai i një personi thjesht po përpiqej të devijonte te dikush tjetër. Por pse ta hedh mikun e tij nën autobus? Epo, kjo nuk do të ishte hera e parë që Jax sakrifikonte një mik me shpresën për të shpëtuar veten.

Nia dhe Danny janë kthyer për sezonin 2

Lajmi i mirë mes gjithë kaosit është se si Danny ashtu edhe Nia kanë nënshkruar për Sezonin 2 të The Valley. Nia foli me Entertainment Tonight, duke thënë: “Ndjehem sikur po vazhdon të përmirësohet.” Kjo deklaratë u jep shpresë ndjekësve se gjithçka është mirë në lagje. Nia vazhdoi të ndante, “Nëse tashmë e keni shijuar gjithë çmendurinë që kemi pasur, ajo do të vazhdojë të vijë. Ka ulje-ngritje dhe marrëdhënie, madje ka disa gjëra me të cilat trajtojmë Danieli dhe unë, të cilat nuk i keni parë ende. Unë mendoj se do të jetë diçka që do t'i mbajë njerëzit ende në këmbë.”

Fundi i fshehtë i deklaratës duket se konfirmon thashethemet. Por është e qartë se dyshja është duke punuar në pjesët e tyre të vështira dhe shpresojmë se do të dalin prej saj më të bashkuar se kurrë.