A janë Natalya dhe Kyle miq pas Mesdheut poshtë kuvertës?

Klea

A janë Natalya dhe Kyle miq pas Mesdheut poshtë kuvertës?

Natalya Scudder dhe Kyle Viljoen zhvilloi një marrëdhënie të ngushtë, të ngjashme me vëllanë ose motrën Poshtë Deck Mesdheut Sezoni 7. Dyshja ishin aq të ngushta saqë madje e etiketuan veten si “flakë binjake”. Megjithatë, miqësia e tyre goditi ujërat e lëkundur kur ata të dy u kërkuan përsëri një sezon tjetër. Gjërat u përkeqësuan aq shumë mes kësaj dyshe luftarake sa Natalya dha dorëheqjen, duke deklaruar se shëndeti i saj mendor po përkeqësohej dhe se nuk do të punonte më kurrë me Kyle.

“Ndjej nevojën të largohem tani. Si, thjesht nuk ndihem mirë në mjedisin tim, “i tha Natalya kapitenit Sandy Yawn, i cili e kuptoi. Kyle nuk ishte faktori i vetëm për largimin e saj të hershëm. Marrëdhënia e hapur e Natalyas në shtëpi po i shkaktonte stres, ashtu si edhe marrëdhëniet e tensionuara të punës me Tumi Mhlongo.

Gjërat arritën në një nivel të ri kur Kyle hodhi fyerje të tmerrshme ndaj Natalyas gjatë një përleshjeje intensive. Edhe pse Kyle më vonë kërkoi falje, Natalya e mori mendjen dhe ajo u largua. Lufta e tyre ka vazhduar edhe pas xhirimeve, duke na bërë të ndihemi sikur të dy ishin përtej përfundimit, por çuditërisht, Kyle sapo postoi se ai dhe Natalya ishin përsëri miq, kështu që, a është e vërtetë kjo? Le të gërmojmë dhe të shpaketojmë gjithçka që është parë pas xhirimeve për Sezonin 8 të Below Deck Mediterranean.

Quips BravoCon e Kyle dhe Natalya

Gazetarët e tapetit të kuq kohët e fundit u kapën me Kyle dhe Natalya, pasi të dy ishin të pranishëm në BravoCon. Këta dy yje të Below Deck ndanë secili këndvështrimin e tij të nxehtë ndaj tjetrit, duke filluar së pari me Kyle. Kur u pyet nëse ai dhe Nat ishin ende miqtë më të mirë, Kyle theksoi, “absolutisht jo”. Nga ana e saj, Natalya ishte pak më verbale.

“Ka një person për të fajësuar,” filloi ajo, duke folur për të gjithë dramën që ne po shohim aktualisht të zhvillohet në sezonin 8 të BDM. Kur u pyetën nëse ata ishin përsëri miq pas xhirimeve, Natalya u përgjigj, “ne nuk jemi patjetër miq, dhe ne nuk do të jetë, por, po, mendoj se ai shkaktoi një dramë qëllimisht dhe mendoj se qëllimisht u përpoq të sabotonte sezonin tim.”

Duke na bërë të qeshim, Tumi u shpreh se as që e dinte kush ishte Kyle. Thënë kështu, ishte shumë e qartë se Natalya dhe Kyle ishin ende në mosmarrëveshje gjatë kësaj ngjarje shumë të fundit Bravo.

Postimi më i fundit i Kyle

Në botën e realitetit televiziv, asgjë nuk është e sigurt përveç kaosit, prandaj ne qëndrojmë të argëtuar. Duke folur për kaosin, Kyle postoi diçka vetëm pak ditë më parë që na lëndoi trurin. Postimi i tij është gjëja e fundit që prisnim, pas qëndrimeve po aq të prera të mospëlqimit të dyshes. Në thelb, këto dy jahte tani janë mirë.

“Ka qenë një vit në krijim, por koha shëron shumicën e plagëve megjithatë, ne jemi të lumtur që jemi kthyer sërish si miq,” filloi Kyle. “Ne të dy e kuptuam se po kalonim vështirësitë në kohën kur sezoni filloi një vit më parë, veçanërisht në jetën tonë personale, por jemi shumë të lumtur që kemi njëri-tjetrin për t’u mbështetur, tani më shumë se kurrë. Jemi të lumtur që jemi përsëri bashkë dhe shpresojmë që kohët pozitive, të çmendura dhe jashtëzakonisht të shkëlqyera janë përpara”, shkroi ai.

Duke hequr dorë nga fjalët e Kyle, ai dhe Natalya janë përsëri miq, por a pajtohet Nat?

Përgjigja e Natalya për postimin e Kyle

Në fillim, Natalya nuk u etiketua në postimin e Kyle. Por pastaj u kujtuam se Natalya kishte bllokuar Kyle dhe shkuam të flinim. Të nesërmen, ne kontrolluam përsëri dhe sigurisht që Natalya e kishte zhbllokuar Kyle dhe etiketa e saj u shfaq tani në postimin e tij. Duke bërë një pushim nga postimi i kurtheve të etjes, Natalya madje iu përgjigj Kyle në seksionin e komenteve të postimit të tij.

“Jeta është shumë e shkurtër për emocione të këqija! Me të vërtetë shumë të lumtur që po hyjmë në vitin e ri me një plan të pastër. Ne padyshim kemi përjetuar kaq shumë ulje-ngritje, por janë të gjitha ngritjet që unë do të vazhdoj t’i mbaj afër zemrës sime. Dielli shkëlqen gjithmonë pas një stuhie, “shkruan Natalya.

Kur trollët mbërritën, siç bëjnë gjithmonë, Kyle i mbylli ata, duke dëshmuar se ai ishte serioz për të mbrojtur miqësinë e tij të rindezur me Natalya. Në këtë rast, Kyle iu përgjigj një shikuesi që po ulte Nat, dhe në këtë, ai madje mori përgjegjësi për rolin që luajti këtë sezon në rënien e miqësisë së tyre. Në përgjigjen e tij, ai theksoi: “Edhe unë isha paragjykues, më beso…Duam vetëm të ishim më shumë pranë njëri-tjetrit”.

Pra ja ku e keni. Natalya dhe Kyle janë vërtet miq përsëri pas sezonit të tyre katastrofik së bashku në Below Deck Mediterranean. Megjithatë, rikthimi surprizë i Natalya-s sapo u shfaq në trailer-in e mesit të sezonit të 8-të. Meqenëse dyshja ishin ende në mosmarrëveshje gjatë xhirimeve, ne mund të presim që të shohim shumë më tepër dramë mes të dyve kur ajo të kthehet, gjë që është e bezdisshme, por le të jemi të sinqertë, ne ende do të shikojmë.