A janë Margaret Josephs dhe Dolores Catania ende miq?

Klea

A janë Margaret Josephs dhe Dolores Catania ende miq?

Margaret Josephs e di se miqësia e saj me Melisa Gorgën është e një rëndësie të madhe strategjike. Dhe kjo është sinonim për të thënë se ajo është kundër Teresa Giudice. Kështu janë bërë polare kunatat Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit.

Pjesa tjetër e kastit janë përshtatur me një kamp apo një tjetër, dhe ka qenë mjaft statike sezonet e fundit.

Por së fundmi, u zbulua një përçarje mes Margaret dhe shoqes së zbritur në detyrë, Jackie Goldschneider. Pra, me këtë lajm në mendje dhe faktin që Sezoni 14 u konfirmua në BravoCon 2023, duket e arsyeshme që fansat të pyesin nëse aleancat kanë ndryshuar që nga ribashkimi i paqëndrueshëm i sezonit 13.

Një postim për ditëlindje zbuloi gjithçka

Në mënyrë tronditëse, ose më pak nëse merret parasysh se Margaret ka një tendencë për të ndarë çështje private mes çifteve të tjera, Margaret zbuloi se i dashuri i Dolores, Paul Connell, është i ndarë, por ende i martuar ligjërisht, me gruan e tij gjatë The Real Housewives of New Jersey After Show.

Jennifer Aydin nuk e ka lënë pas dore faktin që Margaret foli publikisht për lidhjen e bashkëshortit të saj, Bill Aydin. Por Dolores, me sa duket, nuk është mërzitur që lajmet e saj janë transmetuar në valë falë shoqes së saj.

28 dhjetori ishte ditëlindja e Dolores dhe Margaret postoi një seri fotosh për të përkujtuar miqësinë e tyre. Ajo gjithashtu dërgoi urime me një mbishkrim të ëmbël.

“Gëzuar ditëlindjen Dolores ime e ëmbël! Ju jeni një nënë, shoqe, partnere e mrekullueshme dhe po aq e bukur nga brenda sa edhe nga jashtë! Duke ju uruar një vit tjetër të mrekullueshëm rreth diellit, ju duam tons xoxo”, ka shkruar Margaret.

Përgjigja e Dolores hodhi dritë mbi statusin e miqësisë së tyre. Në komente, vajza e ditëlindjes ka postuar: “Të dua dhe faleminderit për miqësinë që ndajmë, gjithmonë mirënjohëse për Marge xoxo-n time.”

Pra, çfarë do të thotë kjo për sezonin e ardhshëm të The Real Housewives of New Jersey? Epo, sigurisht që Dolores do ta mbajë pozicionin e saj unik si mike për Terezën dhe Melisën, si dhe për vajzën e djathtë të Melisës, Margaret.

Sezoni 14 i RHONJ do të debutojë në Bravo më vonë këtë vit.