A janë ende miq Kyle Richards dhe Lisa Rinna?

Klea

A janë ende miq Kyle Richards dhe Lisa Rinna?

Tifozët e Real Housewives of Beverly Hills vështirë se kanë nevojë të përqendrohen më shumë Kyle Richard's ndarja nga Mauricio Umansky. Por tema e Lisa Rinna u shfaq së fundmi gjatë eventit online të producentit. Nëse mungesa e saj ka munguar fare, dhe dy ish-bashkëyjet ishin ende miq.

Fansat e kritikuan Kyle për dështimin e saj për të ndarë lidhjen e martesës së saj gjatë shfaqjes. Ata shpresonin të merrnin disa përgjigje në ribashkim, por kishte një mungesë tronditëse informacioni nga Kyle. Megjithatë, të flasësh për Lizën duket një temë relativisht e lumtur.

Lisa ka “udhëtuar shumë”

Gjatë një Amazon Live së fundmi, Kyle iu përgjigj një pyetjeje nëse RHOBH-it i mungonte diçka pa Rinna-n.

“Kur ishte hera e fundit që folët me Lisa Rinna-n dhe a mund ta shihni atë të kthehet në RHOBH?” pyeti një fans.

“Unë fola me të jo ashtu [long of a] pak kohë më parë përmes një mesazhi duke thënë 'Kur do të mblidhemi?'”, u përgjigj Kyle. “Po përpiqeshim të bënim një plan me Erikën [Jayne]. [Lisa’s] ka udhëtuar shumë për shkak të karrierës së saj të re të modelingut, e cila mendoj se është super e lezetshme dhe frymëzuese për të pasur këtë karrierë të re, veçanërisht në këtë pikë të jetës së saj.”

Lisa filloi shfaqjen në sezonin 5 dhe zgjodhi të mos kthehej për sezonin 13. Në sezonin e saj të fundit, ajo u përball me Kathy Hilton me një sërë akuzash pas një nate të hedhur në Aspen, Kolorado.

Pavarësisht se nuk ishin në gjendje të takoheshin me ish-zotën e saj RHOBH, vajzat e Kyle u përplasën me Lizën në Beverly Hills më 18 mars.

“Dhe pastaj mbrëmë ishim në darkë dhe vajzat e mia thanë 'Oh, Lisa Rinna sapo kaloi. Dhe unë isha si 'Oh!' sepse ne shkojmë gjithmonë në të njëjtat vende”, zbuloi Kyle.

Bravolebrity zbuloi gjithashtu se do të dëshironte të luante sërish përkrah Lizës.

“Sigurisht, sigurisht që mundem [see her coming back someday]. Ajo ishte e mrekullueshme në shfaqje. E di që ka disa gjëra që ajo tha ose bëri që ishin shumë polarizuese, njerëzit ose e urrejnë ose e duan atë, por ajo ishte e shkëlqyer në shfaqje, “tha Kyle për Lisa që mund të kthehet në RHOBH.