A janë ende bashkë Mia Thornton dhe Incognito AKA Inc. i RHOP?

Klea

A janë ende bashkë Mia Thornton dhe Incognito AKA Inc. i RHOP?

Mia Thornton aktualisht po e gjen veten në sediljen e nxehtë pasi zbuloi se do të divorcohej nga bashkëshorti i saj, Gordon Thornton. Të dy shkëmbyen betimet në vitin 2012, pasi u takuan në një ngjarje bamirësie në një klub striptizmi. Ky definitivisht nuk ishte filmi juaj normal i Hollivudit, i lezetshëm. e Mias Amvise të vërteta të Potomac Kostarët nuk e morën kurrë karremin pasi historia e saj ndryshonte nga të qenit një striptiste në një banakiere. Por disi, çifti e gjeti dashurinë në një vend të pashpresë. Kjo do të thotë, derisa ata nuk mund të shëroheshin nga problemet e tyre financiare dhe Mia donte të dilte.

Mjerisht, dukej sikur Mia u martua me Gordonin për paratë e tij dhe jo për dashurinë. Gjatë sezonit të fundit, vetë Mia la të kuptohet për martesën e përshtatshme. Me një diferencë moshe 11-vjeçare, jeta për çiftin nuk ka qenë gjithmonë e lehtë. Përfundimi i sezonit tregoi tensione në nivelin më të lartë të të gjitha kohërave, duke i lënë shikuesit të ndihen të pasigurt për të ardhmen e çiftit. Por gjithçka është gati të ndryshojë për nënën e tre fëmijëve.

Mia e çrregullt

Shikuesit e RHOP mësuan se Gordon i dha leje gruas së tij të kishte një të dashur të ulët në moshën 70-vjeçare, por kishte rregulla. Gordon e dinte se ai ishte duke u plakur dhe nuk donte që gruaja e tij të mos përmbushej, por diçka shkoi keq. Gjatë finales së sezonit 8, Mia konfirmoi se kishte një lidhje me të dashurin e saj të shkollës së mesme. Incognito është një personalitet radiofonik për Posted on the Corner, i njohur gjithashtu si Inc. Gjatë ribashkimit; Mia pranoi gjithashtu se Inc mendon se Jeremia është djali i tij. Amvisa vuri në dukje se kishte një mbivendosje në atë kohë midis Inc. dhe Gordon.

A janë Mia dhe Inc. ende një artikull?

Nuk është e habitshme për asnjë fans të Bravo, por Mia dhe Inc janë ende shumë bashkë. Së fundmi ajo ka postuar një foto në rrjetet e saj sociale duke shkruar: “Ndjehem shumë mirë të jesh e dashuruar me dikë që më bën të ndihem e dashuruar. Ky njeri ka gjithë zemrën time, ndihem shumë i lumtur.” Fansat gjithashtu pyesnin veten nëse Mia ishte fejuar me Inc. për shkak të një postimi në janar 2024. Fotoja tregonte Mia me këmbët e saj të mbështjella rreth Inc. me një unazë në atë gisht të veçantë.

Në postim thuhej: “4.4.4. #2024? Shkojme!” Kohët e fundit në ribashkimin e Real Housewives of Potomac, i cili u filmua në mars, Mia Facetiming me Inc. u shfaq ndërsa ishte në dhomën e saj të zhveshjes. Edhe Gordon ndaloi për të përshëndetur, që ishte AF e çuditshme. Është e sigurt të thuhet se Mia ka lëvizur dhe është larguar nga ndërtesa me burrin e saj të ri pranë saj.

Inc bëri një përshtypje

Gjatë ribashkimit të sezonit 8, Mia i zbuloi Andy Cohen se Inc. kishte takuar në të vërtetë fëmijët e saj. Ylli i RHOP ndau: “Po shkon mirë. Është tani, dhe shpresojmë që kështu të mbetet. Mia zbuloi, “Unë nuk i mbaj fëmijët larg Gordonit. Unë dua që ai të jetë një pjesë e madhe e jetës së tyre. Unë dua që ai të mbetet heroi i fëmijëve.” Gordon dhe Mia tani jetojnë përballë njëri-tjetrit në apartamente të veçanta, të cilat duket se po funksionojnë për momentin.

Por kur bëhet fjalë për Inc., ajo shpërtheu, duke vënë në dukje: “Ju djema mendoni se kam një personalitet të madh? Oh Zoti im! Dhoma është plot dhe ai është vërtet qesharak.” Me sa duket, “Fëmijët e duan atë, dhe ai është i ri dhe i mirë, dhe ai dëshiron të bëjë të gjitha karting dhe të shkojë në parqet tematike, dhe ju e dini, ai është argëtues.”

Kush është Inc.?

Inc është një DJ radio me bazë në Atlanta, i cili nuk mund ta linte të dashurën e tij të shkollës së mesme të ikte. Sipas Mia, të dy kanë qëndruar në kontakt gjatë viteve dhe mesa duket nuk i kanë humbur kurrë gjurmët e njëri-tjetrit. Inc. e filloi karrierën e tij në një pjesë të vogël të tregjeve të radios rurale brenda Gjeorgjisë përpara se ta bënte atë të madh në ATL. Duket se Inc është një punëtor jashtëzakonisht i vështirë. Por mbi të gjitha ai është dukshëm i dashuruar me vajzën tonë Mia. Kush e di, ne mund ta shohim atë edhe në sezonin 9 të Real Housewives of Potomac.