A janë Craig Conover dhe Paige DeSorbo Kelly dhe Mark tjetër?

Klea

A janë Craig Conover dhe Paige DeSorbo Kelly dhe Mark tjetër?

Bravo yje Craig Conover dhe Paige DeSorbo janë në lidhje tash e dy vjet. Ata mund të mos jenë gati t’i vendosin një unazë, por sigurisht që janë gati për pamjen e tyre të ngushtë.

Në një intervistë të dhjetorit 2023 me Elite Daily, Paige dhe Craig folën për dëshirën për të punuar së bashku në të ardhmen. Madje ata hodhën një ide për një talk show në mëngjes, duke lënë të kuptohet se do të ishin gati dhe të gatshëm të zëvendësonin një çift të caktuar të martuar në emisionin e mëngjesit nëse ndonjëherë vendosin të lirojnë punën e tyre.

“Nëse Kelly Ripa dhe Mark Consuelos dua të tërhiqem, ne jemi këtu për këtë, “tha Paige. “Ne do ta marrim përsipër … Unë gjithmonë kam dashur ta bëj lëkurën e saj dhe ta vesh si Versace të vitit të kaluar.” Ajo. Nëse do të isha Kelly Ripa, kjo do të më trembte më shumë se pak.

‘Morning Madness’ me Paige dhe Craig?

Kelly ka drejtuar “Live With Kelly and Mark” së bashku me bashkëshortin e saj prej 27 vitesh që nga prilli 2023. Para kësaj, Kelly ndau detyrat e pritësit në shfaqjen e gjatë të mëngjesit me Ryan Seacrest (2017-2023), Michael Strahan (2012-2016) , dhe Regis Philbin (2001-2011).

Por nëse Mark dhe Kelly vendosin ndonjëherë se kanë ngrënë mjaft, Craig dhe Paige janë gati të ndërhyjnë. Craig madje ia shtroi idenë e një shfaqjeje me nokoff drejtuesve të Bravo. “Nëse Bravo dëshiron të bëjë një shfaqje në mëngjes, unë do të doja ta bëja atë me Paige,” tha ai.

Dhe kjo nuk është hera e parë që dy yjet e Summer House dhe Southern Charm kanë propozuar një spinoff. Craig ka thënë më parë se do të ishte plotësisht i gatshëm të bënte një shfaqje me të dashurën e tij në distanca të gjata. “Unë mendoj se do të ishte kënaqësi të na shihje në kohën tonë të lirë,” tha themeluesi i Sewing Down South.

E dashura e tij blogere e modës ra dakord se, megjithëse do të kishte shumë “presion” për të realizuar një shfaqje të suksesshme, ata do të ishin më mirë së bashku sesa vetëm në cilindo nga shfaqjet e tyre përkatëse Bravo. “Unë mendoj [our own show] do të ishte më qesharake se [either] Sharmi jugor [or] Shtëpia Verore, “tha banori i NYC.

Aktualisht, çifti e ndanë kohën e tyre midis apartamentit të Paige në Midtown Manhattan dhe kolonës së rinovuar të Craig në Charleston, Karolina e Jugut. Ata kanë një “rregull katër-ditor” dhe përpiqen të mos shkojnë kurrë më shumë se katër ditë larg njëri-tjetrit. Por fansat do të dëshironin t’i shihnin ata përfundimisht të vendosen në një shtëpi së bashku – nëse Paige mund të largohet ndonjëherë nga mamaja e saj.

Southern Charm transmetohet aktualisht të enjten në 8/7c në Bravo.