A ishte e nevojshme të kishim Mary Cosby në Ribashkimin e Sezonit 4 të RHOSLC?

Klea

A ishte e nevojshme të kishim Mary Cosby në Ribashkimin e Sezonit 4 të RHOSLC?

Mary Cosby u kthye në Amvise të vërteta të Solt Lake City për sezonin 4 pas pushimit sezonin e kaluar. 51-vjeçarja nuk ia ktheu flokun e borës, por gjatë gjithë sezonit u shfaq aty-këtu. Maria nuk ishte e pranishme për Pjesën I të ribashkimit, por ajo mori një vend në divan për Pjesën II. Fansat ishin të ndarë për paraqitjen e saj në Pjesën II, duke pasur parasysh se ajo mungoi në pjesën më të madhe të dramës këtë sezon. Pra, ku biem në këtë debat në internet? Ne absolutisht mendojmë se ishte e nevojshme të kishim Mary Cosby në ribashkimin e sezonit 4 të RHOSLC. Ja pse.

Ajo është qesharake

Thuaj çfarë të duash për Marinë, por nuk mund ta mohosh që ajo është gazmore. Ajo ishte relievi komik i sezonit. Mary nuk kishte mungesë të momenteve qesharake në ribashkim, nga dyfishimi i komentit të saj për Heather Gay tek falënderimi i Andy Cohen pasi ai e quajti mungesën e saj të një filtri “tronditëse”. Ajo është pa falje vetvetja dhe ne nuk mund të mos e duam për këtë. Cila amvise tjetër do të tregonte detaje rreth jetës seksuale të djalit të saj në një ribashkim? Ajo është gjithçka për këtë.

Mary zbuloi pse mungonte në takimin e fundit

Mary zgjodhi të mos merrte pjesë në ribashkimin për sezonin 2 të RHOSLC, gjë që zhgënjeu kastin dhe shikuesit. Në ribashkimin e sezonit 4, Andy e pyeti Marinë se pse ajo u largua nga ribashkimi i saj i fundit. Ylli i Bravo tregoi se ndihej i keqtrajtuar nga kolegët e saj dhe ishte e mërzitur për thashethemet e supozuara. Ajo nuk specifikoi se për çfarë i referohej, por në atë kohë, kishte shumë thashetheme për kishën që Maria i përket të qenit si kulti. Disa nga yjet e saj, duke përfshirë Lisa Barlow dhe Whitney Rose, i dhanë zë thashethemeve në shfaqje.

Ne kemi pyetur veten për mungesën e Marisë nga ribashkimi i Sezonit 2 dhe ishim të lumtur që morëm disa njohuri për mungesën e saj.

Ajo e mbajti të vërtetë

Askush nuk e mban atë të vërtetë si Mary Cosby. Vendasja e Utah-s nuk ka kurrë frikë të ndajë mendimin e saj, edhe nëse kjo vjen në dëm të ndjenjave të kolegëve të saj. Gjatë ribashkimit, Andi e pyeti se cila nga gratë i pëlqente. Ndërsa shumë njerëz do të turpëroheshin dhe do të sugjeronin se i duan të gjithë në divan, Maria nuk është e tillë. Dhe faleminderit zotit. Kjo është ajo që e bën atë një yll të madh televiziv të realitetit.

Ajo zbuloi se kujdeset vetëm për tre nga gratë në divan.

“Më pëlqen Angie [Katsanevas]”, i tha ajo Andit. “Më pëlqen Monica. Ajo është e lezetshme. Unë mendoj se ajo është një shtesë e mirë. Dhe unë e dua Meredith.”

Në rregull. Lisa, Whitney dhe Heather u gjetën të vdekur.

Ne duhet të shohim Mary-në të shkojë kokë më kokë me Whitney-n

Mary dhe Whitney nuk janë parë gjithmonë sy më sy. Dua të them, kush mund të harrojë komentin famëkeq të Marisë “Ti mund të shkosh, vogëlushe” në sezonin 2? Ndërsa disa shikues mund të kenë shpresuar për një pajtim në sezonin 4 të RHOSLC, ne preferuam t’i shikonim ata të grindeshin. Whitney u përpoq të kërkonte falje për disa nga komentet e saj në ribashkim, por Mary nuk po e kishte atë. Ajo madje shkoi aq larg sa të akuzonte Whitney-n se ishte raciste për shkak të lidhjeve të saj të kaluara me kishën mormone. Po.

Ajo duhej të kthehej në Hiret e mira të Andit

Nuk është e qartë nëse Mary u pushua nga puna apo u la me dëshirën e saj pas sezonit 2. Megjithatë, ne e dimë se Andy ka pak durim për amvisat që zgjedhin të mos ribashkohen. Mary kishte shumë për të provuar pas daljes së saj të papritur nga emisioni.

Ajo u degradua nga një shtëpiake me kohë të plotë në një mike të saj, kështu që duket se Bravo është ende në gardh për vendin e saj në shfaqje. Ose ndoshta donte të bëhej shoqe. Nuk e dimë me siguri. Por ne e dimë se tërheqja e saj nga një ribashkim tjetër nuk do të kishte qenë e mirë. Ajo duhej të paraqitej dhe t’u përgjigjej disa pyetjeve të vështira. Dhe ajo bëri. Ne mendojmë se performanca e saj në ribashkim mund ta ndihmojë atë të zërë një vend me kohë të plotë në Sezonin 5.

Ne e donim Marinë në ribashkimin RHOSLC dhe shpresojmë ta shohim atë si një amvise me kohë të plotë sezonin e ardhshëm.