A është Tom Sandoval Diver në këngëtarin e maskuar

Klea

A është Tom Sandoval Diver në këngëtarin e maskuar

Edhe pas Scandoval, Vanderpump Rules yll Tom Sandoval po bën që bravadja e tij e keqe të punojë për të. Ashtu si Ariana Madix, Tom po sigurohet që të fitojë para për 15 minutat e tij të famës. Ndërsa ai mund të mos marrë miratim pas miratimi si i dashuri i tij i përbuzur, Tom është degëzuar në disa media të tjera.

Së bashku me performancën në grupin e tij, Tom ka marrë pjesë në Forcat Speciale: Testi më i Vështirë në Botë, një spin-off i SAS të Britanisë: Who Dares Wins. Por a e ka hedhur Tom unazën e tij në shfaqjen më të dashur të Fox-it, Këngëtarja e maskuar? Ne mendojmë kështu!

Këngëtarja e maskuar 1

Një kostum i ri dhe i përpunuar u zbulua në një promo për sezonin e ardhshëm të këngëtarit të maskuar. Zhytësi doli me një përkrenare zhytëse antike prej bronzi të artë, e kompletuar me një oktapod miqësore portokalli. Kostumi mund të kishte qenë lehtësisht një aluzion i qëndrimit të Tomit në shfaqjen ushtarake me Navy Seals që shërbenin si staf. Në paketën promocionale, Diver vuri në dukje, “Zakonisht, jam goxha i ngopur, por kohët e fundit kam humbur në humnerë.”

Nuk ishte e vështirë të mendohej se zëri misterioz mund të ishte i Tomit, veçanërisht pas thirrjes së tij për Vanderpump Rules. Jo vetëm që “pompohet” është një aluzion në lokalin në pronësi të Lisa Vanderpump, por termi gjithashtu shpjegon entuziazmin e tij të lartë për pothuajse gjithçka. Sinqerisht, këto të dhëna janë pak në hundë pa asnjë origjinalitet për to. Por nëse Fox nuk do të planifikonte që Tom të arrinte larg në garën vokale, ka kuptim që ata do të donin që fansat të kishin një shans për të luftuar për të gjetur se kush është ai.

Këngëtarja e maskuar 2

(Foto nga BG026/Bauer-Griffin/GC Images)

Ndërsa Diver vazhdoi paketën e tij të dhënash, zëri i njohur vazhdoi të thoshte: “Unë mund të jem krijesa më e urryer në oqean tani.” Përsëri, nuk ka njeri atje që mund t’i heqë etiketën e zuzarit të Tomit, pavarësisht sa shumë u përpoqën. Tom u zbulua se kishte një lidhje mujore me Rachel Leviss, gjë që i mërziti fansat. Gjatë ribashkimit, ai nxori gazin si Arianën ashtu edhe Rashelin, duke mos lënë dashuri për të kur ishte fjala për ish-fansat.

Shikuesit u përpoqën të bojkotonin koncertet e grupit të tij dhe madje kërkuan që ai të pushohej nga Vanderpump Rules për filmimin e Rachel ndërsa ajo masturbonte pa pëlqimin e saj. Trollët e kanë bërë misionin e tyre të jetës që të thërrasin vazhdimisht Tomin për mënyrat e tij skicuese dhe ka qenë e vështirë për yllin e realitetit televiziv të jetojë një jetë normale mbi buzën e ujit.

Këngëtarja e maskuar 3

KËNGËTARE E MASKUR POLOTA
(Fotografia: Këngëtarja e maskuar/YouTube)

E dhëna tjetër kishte Diver duke u thënë fansave: “Zakonisht mund të më gjeni nën det, por për këtë të dhënë, duhet të shikoni në qiell.” Pas ngacmimit, Diver zbuloi një foto të një kardinali, e cila i kishte penguar gjyqtarët.

Edhe pse Tom tani jeton në Valley Village, ish-modelja ka lindur dhe është rritur në St Louis, MO. Tom madje u diplomua nga Hazelwood West High School, gjithashtu, kështu që rrënjët e tij janë të vendosura fort në shtet. Për fansat besnikë të Bravo, e dhëna kishte kuptim, pasi Tom është një mbështetës i zjarrtë i kardinalëve të St. Gjatë lidhjes së tyre, ai bëri gjithashtu disa udhëtime përsëri në St. Louis me Rachel.

Këngëtarja e maskuar 4

Tom Sandoval
(Foto nga Michael Tullberg/Getty Images)

Diver kishte gjithashtu disa tipare mjaft të famshme të bashkëpronarit të TomTom. Jo vetëm që krijesa nënujore bëri të njëjtin rrotullim të çuditshëm të trupit dhe përdori të njëjtat lëvizje kërcimi që Tom përdor në skenë, por fjalët dhe ritmi i fjalës ishin të qarta, madje deri në pikën entuziaste të gishtit në fund të videos dhe vallëzim i trashë i krahut.

Tom u fotografua gjithashtu me një kitarë, dhe çdo fans i Vanderpump Rules e di se Tomit I DO instrumentet e tij. Sezonet e mëparshme treguan se ai zotëronte borinë (po, apo jo), me Tom që zgjodhi të mësonte gjithashtu se si të luante kitarë si këngëtari kryesor i Tom Sandoval & the Most Extras.

Diver nuk ka performuar ende, por gjasat janë të mira që ai të mos zgjasë shumë, veçanërisht në një garë të mbushur me talente. Zëri misterioz ka shumë të ngjarë të zgjedhë një këngë rock nga vitet ’80 për të debutuar në vokalin e tij. Tom ka mbetur nënë në rrjetet sociale, me siguri duke menduar se askush nuk do ta kuptonte se ishte ai.