A është Simon Guobadia tashmë në lidhje me dikë të ri mes divorcit?

Klea

A është Simon Guobadia tashmë në lidhje me dikë të ri mes divorcit?

Ka Simon Guobadia vazhduat dhe filluat të takoheni tashmë? Aktiviteti i tij në Instagram sigurisht që e bën të duket sikur ka një romancë të re në jetën e tij. Ai dhe stilistja Jenelle Salazar me sa duket kanë kaluar shumë kohë së bashku mes divorcit të tij nga Porsha Williams, dhe ka tifozët e Real Housewives të Atlantës që bëjnë pyetje. Le të shohim provat.

A ka vazhduar Simon të takohet me dikë tjetër?

Së pari, le të takojmë gruan në fjalë. Ajo ka mbi 600 mijë ndjekës në Instagram dhe zotëron një markë sportive të quajtur Bodied Athletics. Ajo është e vendosur në Atlanta dhe burimi i saj në Instagram është një kombinim i fitspirimit, amësisë dhe glamit. Disi, ajo u ngatërrua me Simonin.

Thashethemet e romancës nisën kur Radar Online raportoi për një sërë komentesh flirtuese në Instagram mes dy sipërmarrësve. Simon hodhi tre emoji me zjarr poshtë një fotografie të zjarrtë të Jenelle me bikini. Ajo la të njëjtin grup emoji në një video të tij duke e bërë atë në një klub.

Page Six raportoi gjithashtu për thashethemet për romancë kur Jenelle ndau disa foto në Instagram të saj duke pozuar rreth një Rolls Royce të zezë. A e dini se kujt tjetër i pëlqen të pozojë përpara një Rolls Royce të zi? Simon. Ai ndau një foto të makinës në të njëjtën ditë.

Disa ditë më vonë, të dy Jenelle dhe Simon shpërndanë fotografi në Instagram Stories, me sa duket nga i njëjti jaht. Është shumë e përkulur për një djalë, kompania e të cilit është në gjyq për një borxh gjashtëshifror që i detyrohet për një marrëveshje qiraje avioni privat. Sido që të jetë, këta të dy nuk po përpiqen ta fshehin faktin se po kalojnë shumë kohë së bashku.

Simon dhe Jenelle nuk e kanë komentuar lidhjen e tyre, por nuk do të ishte çudi ta shihnim atë të largohej shpejt nga Porsha. Të gjithë e dimë se kur u bashkuan për herë të parë, Simon sapo kishte mbaruar martesën e tij me Falynn Guobadia. A ndjen dikush tjetër një model?