A është Ariana Madix akoma me Daniel Wai pas Sezonit 11 të Pump Rules?

Klea

A është Ariana Madix akoma me Daniel Wai pas Sezonit 11 të Pump Rules?

Për dhjetë vjet, Ariana Madix ka qenë nën magjinë e dashurisë së Tom Sandoval. Ajo mund të ketë qenë e vetmja grua që i pëlqente manikyri i bardhë i tepërt i thonjve, shiritat e mbulimit dhe aftësia për të gënjyer. Por tani që ajo po e sheh më të qartë, bashkëpronarja e Diçka rreth saj po kupton se ka shumë peshq në det. Sugjerim, Daniel Wai. Rregullat e Vanderpompës shikuesit sapo u njohën me Danielin në episodin më të ri dhe ai thotë se është i qetë dhe jo për dramën. Por pyetja e vërtetë është nëse Ariana dhe Daniel janë ende bashkë.

Nuk e prisja që Ariana të kthehej kaq shpejt nëse jem i sinqertë. Sandy e bëri atë të pisët për ta parë e gjithë bota. Do të kisha gjetur një shpellë dhe do të isha fshehur po të isha unë. Por Ariana u zgjua dhe zgjodhi dhunën në formën e hakmarrjes. Që kur mësoi se shoqja e saj e ngushtë, Rachel Leviss, po e vidhte njeriun e saj, ajo ka qenë në një mision për të mbledhur të gjitha reklamat e mundshme të bashkëpunimit. Tani, Ariana i ka të gjitha. Një grup miqsh të mirë, para në bankën e saj dhe një burrë që e do ashtu siç nuk e kanë dashur kurrë më parë.

Rikthim i Arianës

Më pak se një javë pasi Scandoval shpërtheu në mars 2023, Ariana ishte në Meksikë për të marrë pjesë në dasmën e shoqes së saj. Por dyshja fillimisht filloi të nxirrte spekulime në prill të vitit 2023, ndërsa ndoqi festivalin e famshëm të muzikës, Coachella. Ndërsa po festonin, Danieli dhe Ariana u shoqëruan me një grup të ngushtë miqsh. Shumë prej tyre raportuan se i kishin parë duke u puthur dhe duke kërcyer ndërsa ishin në ngjarje. Paparazzi madje i shkrepi duke u puthur në LAX ditë më vonë. Ariana më pas u pa duke u shoqëruar në New York City me Danielin teksa merrnin pjesë në një lojë bejsbolli në New York Yankees në maj. Që atëherë e tutje, të dy nuk kanë pasur gjë tjetër veçse vrull përpara teksa lundrojnë në ndjenjat e tyre.

Ariana shpërtheu ndërsa në Watch What Happens Live se ishte “shumë e lumtur” me Danielin. Pasi Ariana konkurroi në Dancing with the Stars, Danieli tregoi mbështetjen e tij duke u shfaqur për ta brohoritur. Trajneri shkoi në Instagramin e tij për t'i dhënë një thirrje të veçantë zonjës së tij, duke shkruar, “Ky është një postim vlerësimi për @arianamadix. Jam shumë krenare për ty, dhe je kaq e mahnitshme, dhe për mua, ti je kampioni, kampioni i popullit. Yo @pashapashkov faleminderit për gjithçka që keni bërë dhe që e udhëhoqët atë në këtë udhëtim.” Është e qartë se të dy janë goditur me njëri-tjetrin.

Dashuria u gjet

Për ata që vdesin ta dinë, Ariana dhe Danieli janë ende shumë një artikull. Vetëm javën e kaluar, Ariana e komplimentoi Danielin në rrjetet e tij sociale. Daniel ka postuar një foto ku shfaqet në plazh me gjithë lavdinë e tij. Ariana iu drejtua komentit për të shkruar: “Kurthi i etjes sigurisht që po bën punën e tij këtu”. Ariana gjithashtu shkroi “Zotëri im” në një foto stërvitjeje ku tregon Danielin duke ngritur një peshë të rëndë.

Planet e së ardhmes

Unë mendoj se këta të dy janë në të për një kohë të gjatë. Së fundmi Ariana ka folur me Danielin për planet e saj për të ardhmen. Shikuesit e Vanderpump Rules panë çiftin në darkë duke folur për marrëdhënien e tyre në distancë. Ariana vuri në dukje se gjithmonë kishte menduar se do të ishte bibregdetare, por tani varet se ku e çon puna. Por Ariana tregoi se ata “shijnë shoqërinë e njëri-tjetrit”. Danieli gjithashtu duket plotësisht i investuar, duke përmendur se donte të kalonte dimrat në Evropë.

Kur u pyet se si ishte Danieli në Vanderpump Rules After Show, Ariana tha se ai ishte “Mirë. Të jesh i lezetshëm në New York City.” Fansat janë të emocionuar kur e shohin Arianën në epokën e takimeve. Biondja është më e lumtur dhe më e kënaqur brenda vetes. Ndërsa ishte në San Francisko, ajo i shpjegoi Brock Davies se ndihej e fuqishme dhe ishte në gjendje të përqafonte zemërimin e saj edhe pse shumë njerëz mendonin se duhej ta kapërcente skandalin.

Fansat mund të presin të shohin pak më shumë nga Danieli ndërsa përfundon sezoni 11. Trajneri e ka bërë të qartë se nuk ka probleme me Tomin, por gjithmonë do të mbështesë Arianën. Duke supozuar se Sezoni 12 i Pump Rules merr dritën jeshile, shpresoj se marrëdhënia e Arianës dhe Danit do të jetë një histori e madhe.