A e ka tradhtuar Kim Zolciak bashkëshortin Kroy Biermann?

Klea

A e ka tradhtuar Kim Zolciak bashkëshortin Kroy Biermann?

Kim Zolciak dhe Kroy Biermann aktualisht po përballen me pasoja për sjelljen e marrë. Çifti dikur e kishte bërë atë, duke luajtur në “Don’t Be Tardy” të Bravo dhe karrierën e mëparshme të Kroy në NFL. Ata kanë gjashtë fëmijë, dy kërkesa divorci dhe një mal me borxhe për përpjekjet e tyre. Nga të gjitha llogaritë, nuk do të jetë një Krishtlindje e Gëzuar në McMansion of Sorrows.

Pas një sherri të fundit ku Kim dhe Kroy ishin aq të zhurmshëm, një nga fëmijët e tyre iu desh të thërriste policët, pamjet e kamerave të trupit u publikuan nga ajo vizitë e policisë. Përmbajtja varionte nga Kroy që kishte një problem të vërtetë dhe duke akuzuar Kim për tradhti tek Kim duke qarë në një Range Rover se si Kroy nuk është burri me të cilin u martua. Tani, me gjithçka tjetër, a e ka tradhtuar Kimbo Kroy-n ndërsa ai po përpiqej të shpëtonte marrëdhënien e tyre? Ajo thotë jo, por gjithsesi Kim nuk pranon shumë.

Cila është e vërteta?

Kim bëri një gjë për të fituar para në mënyrën e vjetër, me një punë dhe filmoi The Surreal Life. Në shtator, Kimbo paketoi paruket e saj dhe gotat e saj të bukura Solo dhe u nis për në Kolumbi për të filmuar një tjetër reality show, me shumë mundësi të fundit të saj. Filluan të shfaqen raportet se ajo pati një flirt të vogël interesant me Chet Hanks gjatë prodhimit.

Nëna e gjashtë fëmijëve mohoi se diçka e pakëndshme kishte ndodhur me fëmijën e Tom Hanks, sepse sigurisht që ajo e bëri. Pra, për çfarë po fliste Kroy gjatë pamjeve të kamerës së trupit? Kim e adresoi këtë gjatë fundjavës përmes rrjeteve të saj sociale. Në historinë e saj në Instagram, Kimbo lidhi një artikull të Celebuzz ku komentonte mashtrimin e supozuar.

“Komentet e bëra në pamjet e kamerës së trupit nga Kroy, i cili është dukshëm i tërbuar, janë të pavërteta,” filloi Kim. Çfarë është Kim i vërtetë? Nuk është se ajo është një fener i së vërtetës dhe një nga shtyllat e shoqërisë që ne kërkojmë për një busull moral.

Mohoni, mohoni, mohoni derisa të vdisni

Ajo shtoi, “Unë mohoj me forcë çdo pretendim se kam qenë i pabesë ndaj Kroy në çdo moment të martesës sonë 12-vjeçare. Çdo pretendim për të kundërtën është krejtësisht i rremë, i pabazë dhe shpifës. Jam përpjekur të mos flas për këto akuza lënduese, por jam në një pikë të thyer me këtë dhe nuk do të hesht kur të më vrasin personazhin”. Flisni atëherë. Sepse Kroy do të kthehet dhe do ta padisë atë për akuzën e tij për probleme mendore dhe një problem droge. E drejta është e drejtë.

Dhe së fundi, “Çdo pretendim tjetër i bërë nga çdo video që është në shtyp do të adresohet nga ekipi im ligjor në një kohë të përshtatshme,” vuri në dukje Kim. Ah, zemër. Ndoshta Kim dhe bashkëshorti i saj duhet të rriten dhe të fillojnë të sillen si të rritur në vend të fëmijëve të vegjël të ngacmuar. Si thua të mos zihen para fëmijëve të tyre, në mënyrë që fëmijët të mos kenë emrin e tyre me forcat e policisë lokale?

Aktualisht, Kim dhe Kroy janë ende duke jetuar së bashku në një shtëpi që është në shitje. Pavarësisht mospagesës së faturave të shumta, çifti i është lutur gjykatës për hir që fëmijët e tyre të mos mbeten “të pastrehë”. Ata janë në ndërmjetësim për divorcin e tyre në pritje.