A duhet që Bette Midler t'i bashkohet amvisave reale të Beverly Hills?

Klea

A duhet që Bette Midler t'i bashkohet amvisave reale të Beverly Hills?

Me kalimin e viteve, shumë gra kanë dashur të provojnë fatin e tyre Amvise të vërteta të Beverly Hillspor ndoshta asnjë më i madh se i famshmi Bette Midler. Shumicën e kohës, mbajtësit e diamanteve janë personazhe të famshëm të listës B në C, të cilët tregtojnë ëndrrat e tyre të Hollivudit për një foto në TV realitet. Ata e sjellin dramën me anë të shakave dhe thashethemeve, dhe ndonjëherë nuk jam as e sigurt që këto gra janë vërtet miq. Pra, imagjinoni habinë time kur The Divine Miss M zbuloi se nuk do ta kishte problem t'i jepte një goditje ekskluzivitetit 90210.

Bette merr goditjen e saj

Diva shkoi në X, i njohur më parë si Twitter, për të ndarë disa opinione befasuese, duke përfshirë ndoshta dëshirën për të bërë kërcimin në Bravo në vend që të merrte pjesë në një film tjetër artistik. Ajo pyeti: “A është tepër vonë për mua të bëhem një shtëpiake e vërtetë e Beverly Hills? Nuk e kam parë kurrë, por jam në humor të flas pak. Dhe të paguhen për të? Një ëndërr.” Flisni për një kryqëzim të lavdishëm. Imagjinoni: Bette si Bette ose Bette si Winifred Sanderson ose Bette si Brenda Cushman. Si personazhi Hocus Pocus i Bette-së, Winnie do t'u thoshte pjesës tjetër të grave, “Përgatituni të takoni dënimin tuaj!”

Bëje, Bette!

Legjenda është materiali kryesor i aktores, kështu që nuk kam dyshim se ajo do të gjallëronte grupin e grave që aktualisht kujdesen më shumë për çantat e tyre të stilit dhe tregimet. Edhe Andy Cohen pajtohet se “Është koha!” Bette dëshiron të jetë era nën krahët e Andit, dhe unë jam këtu për të. Bette padyshim do të sillte një avantazh komik që është i lehtë dhe i mbushur me bomba të së vërtetës. Ndryshe nga Erika Jayne, e cila është mjaft e prerë me gjuhën e saj, Bette do të ishte një homologe e zgjuar. Sinqerisht, besoj se fituesi i çmimit Oscar do t'i hante të gjallë disa prej tyre (Dorit Kemsley është i pari që i vjen ndërmend.)

Bette ka histori

Në vitin 1968, Steve Ostrown hapi një banjë homoseksuale në bodrumin e Hotel Ansonia në New York City. Një nga atraksionet kryesore ishte një e re Bette, pianisti i së cilës ishte Barry Manilow. Që në moshë të re, Bette mësoi se si të performonte për një turmë dhe është krenare për ditët e saj të banjës. Kjo më bën të mendoj se ajo do t'i jepte një goditje të mirë Housewives Real të Beverly Hills. Edhe nëse Bette do t'i bashkohej vetëm për një sezon me topin e shkatërruar, do të ishte befasuese.

Diçka më thotë se Bette mund të shkojë mirë me Kyle Richards pasi që të dy kanë luajtur në filma të mëdhenj. Duaje ose urreje atë, Kyle është më i arsyeshmi. Unë mendoj se Erika do të puthte shumë, por Bette ndoshta do ta vendoste atë dhe shfaqjen e saj në Las Vegas në vend të saj. Unë do të doja një lexim të mirë të Bette, sinqerisht.

A do ta bënte vërtet Bette?

Një pjesë e imja me të vërtetë ndjehet sikur Bette është më e mirë se Real Housewives of Beverly Hills. Nuk jam i bindur se ajo do të ishte shtesa më e mirë thjesht sepse shumica e zonjave do të kalonin të gjithë sezonin duke e puthur pas. Bette është një ikonë – një ikonë e vërtetë. Unë vetëm mund të imagjinoj se pjesa tjetër e kastit do të frikësohej shumë prej saj. Ideja mund të kishte funksionuar nëse ajo do të ishte pjesë e kastit të OG, por Bette ka një karrierë dhe një imazh për të mbajtur.

Unë gjithashtu nuk mund ta imagjinoj që Bette do të përkulej në nivelin e të bërtiturit siç bëjnë pjesa tjetër e grave zakonisht. Unë mendoj se ajo mund të ketë një diskutim civil, por zonjat e tjera nuk do të dinë se çfarë të bëjnë me atë lloj atmosfere. Ndërsa unë mendoj se Bette mund të jetë gruaja që do t'i drejtohet Bravos dhe do ta zgjojë Andin nga vetëkënaqësia e viteve të fundit, thjesht mendoj se ndoshta është më mirë nëse ajo qëndron në korsinë e saj ku e nderojnë.

Do të them, megjithatë, nëse ajo vendosi disi të shfaqej në serial, do të ishte një mrekulli. Bette është në humor për të folur pak, dhe ne jemi në humor për ta dëgjuar atë!

Shikoni sezonet e mëparshme të Real Housewives of Beverly Hills në Peacock.