A doli Taylor Armstrong shumë shpejt nga RHOC?

Klea

A doli Taylor Armstrong shumë shpejt nga RHOC?

Ish-yjet e Real Housewives of Beverly Hills u larguan nga ekskluziviteti 90210 dhe morën një portokall kur ajo zbuloi se ishte bashkuar me Amvise të vërteta të Orange County për sezonin e 17-të. Taylor Armstrong ishte amvisa e parë që kaloi me sukses në një qytet tjetër dhe u mirëprit me krahë hapur. Teknikisht, ajo mund të ketë mbajtur një klementinë pasi ishte thjesht një mike e kastit, por fansat ishin të entuziazmuar që e kishin kthyer në ekranin e vogël.

Mjerisht, në nëntor, nëna e një fëmije ndau se nuk do të kthehej për sezonin 18, duke i lënë fansat të pyesin nëse ajo doli nga seriali shumë shpejt. Taylor ndau një postim me fansat e saj, duke shkruar “Më pëlqente të kaloja kohë me zonjat e #RHOC dhe falënderova që u tregova shikuesve një përditësim mbi jetën time. Unë kam krijuar disa miqësi të vërteta që i dua. I uroj zonjave të gjitha të mirat për sezonin e 18-të.” Nëse ajo u lirua nga Bravo apo mori një vendim vetë, fansat janë të shqetësuar nëse ishte koha e saj për të braktisur anijen apo jo.

Kam harruar Taylor ishte në RHOC

Nëse jemi të sinqertë, sezoni më i ri i Real Housewives of Orange County nuk ishte edhe aq interesant. Por gjatë sezonit 17 të ekskluzivitetit të Orange County, harrova se Taylor ishte madje në shfaqje. Shfaqjet e saj të rastësishme nuk ishin të mjaftueshme për të më mbajtur të interesuar. Ajo gjithashtu nuk kishte asnjë histori. Pjesa më e rëndësishme që Taylor luajti në sezon ishte duke ndihmuar për të shpjeguar të gjitha arritjet e Heather Dubrow në IMDb.

Taylor u shfaq i nxehtë në dhjetë minutat e fundit të sezonit, por fansat nuk mësuan asgjë për të teksa ajo doli nga finalja e sezonit, ndërsa vajza e bardhë ishte e kotë. Personalisht, me të vërtetë shpresoja se ajo do t’i shtonte diçka dinamikës së kastit, por u zhgënjeva.

Më e mira e Taylor nuk ishte mjaft e mirë

Taylor kishte disa kohë jashtë Bravosferës, duke u larguar zyrtarisht nga Real Housewives of Beverly Hills në vitin 2016. Pra, mund të ndodhte që nëna e një fëmije sapo kishte humbur aftësinë e saj për TV realitet, duke harruar se në fakt duhej të ishte interesante. Dua të them, ajo na dha tashmë një meme të mrekullueshme gjatë kohës së saj. Taylor kishte shumë nevojë për një plan loje për rolin e saj hakmarrës në RHOC.

Ajo u përpoq më së miri për të ardhur për Heather, por për fat të keq, më e mira e saj nuk ishte shumë e mirë. As unë nuk e gjeta veten duke u mbështetur në Taylor, edhe pas martesës së saj tragjike me Russell Armstrong. Sezoni 17 sapo shfaqi Taylor si zhurmë e bardhë në OC. Sinqerisht, nuk ndiej se ajo ka energji për t’u përballur kokë më kokë kundër yjeve si Tamra Judge, Heather ose Vicki Gunvalson.

Taylor del si i ngathët

Ndoshta është një mendim i papëlqyeshëm, por Taylor nuk më dukej argëtuese për t’u parë, veçanërisht kur ajo kishte një kokteje të tepërt. Taylor, në shumë nga skenat, shfaqet si një rrënim, por jo në një mënyrë argëtuese. Më shumë në një mënyrë të çrregullt.

Ajo largoi shumë njerëz kur vuri në dukje se kishte miq të pasur, 5 milionë dollarë. Ndonjëherë, ndërveprimet e Taylor-it dhe murmuritjet e dehura do të më bënin në ankth si shikues dhe askush nuk dëshiron të jetë i pakëndshëm kur shikon realitet TV. Taylor thjesht mund të jetë shumë i brishtë për Bravosferën.

Vendimi përfundimtar

Asnjë sasi e Taylor që përpiqet të rikrijojë momentin e saj të ëmbëlsirave të pambukut nuk më bën të dëshiroj ta shoh Taylor përsëri në Bravo. Pra, nuk besoj se Taylor doli nga ekskluziviteti shumë herët. Nuk ka dyshim se Taylor ka kaluar shumë dhe është ende një rrëmujë.

Ishte e vështirë të injorohej se Taylor ishte ende disi i fiksuar për t’u pasuruar. Edhe pse historia e saj është interesante, Taylor thjesht nuk e pret atë, dhe më vjen mirë që ajo zgjodhi të largohej sipas kushteve të saj. Nëse ndodh që jeni një fanse e Taylor-it, mund t’i shihni akoma fansat e saj të përditësimit në mediat sociale, por unë nuk do ta rekomandoja.