A do të stërvitet suksesi i Ariana Madix sezoni 11 i VPR?

Klea

A do të stërvitet suksesi i Ariana Madix sezoni 11 i VPR?

Unë thjesht do ta them. Unë jam mbi Ariana Madix turne i mjerë. Megjithatë, me një sezon të ri të Rregullat e Vanderpompës pothuajse mbi ne, duket se ajo mund të prishë suksesin e saj. Sezoni 10 na dha një fund tronditës pasi kamerat e Bravo kapën Tom Sandoval duke u larguar me të dashurën e tij prej dhjetë vjetësh. Skandovali ishte intensiv pasi të gjithë nxituan të merrnin anën e Arianës. Ndarja ishte brutale dhe askush nuk meriton të mashtrohet. Megjithatë, Ariana e ka gjetur veten në krye dhe duke shfrytëzuar çdo avantazh që i ka dalë.

VPR Sezoni 11 Maj Redeem Sandoval

Ariana mund të mos ketë nevojë për shumë frymëzim për rolin e saj si Roxie Hart në Çikago, e cila është një grua memece, por mashtruese që e futi veten në burg. Autorja Single AF Cocktails la të kuptohet së fundmi se sezoni 11 mund të hedhë një dritë të re, të pakëndshme mbi të. Klipi paraprak tregoi Arianën duke i bërtitur Tomit mbi qenin e saj, duke u sjellë keq dhe duke u dukur sinqerisht si një ogur. Ndërsa Ariana ka mjelur skandalin, Tom ka punuar shumë në turneun e tij të shpengimit. Deri tani duket sikur po shpërblehet.

Sandoval mori pjesë në Forcat Speciale të Fox, ku rrëfeu se ndihej si personi më i urryer në Amerikë. Ai gjithashtu ka bërë një përpjekje për t’i rregulluar gjërat me njerëzit në grupin e tij të miqve, madje edhe duke biseduar me të Lala Kent dhe Scheana Shay. Ariana ka shkuar aq larg sa ka thënë se mendon se fansat do të “zhvillojnë një vend të butë për Tomin”.

Sezoni 11 ishte “i çuditshëm” për Arianën

Rezulton se xhirimet me një ish që e përbuzni nuk është gjithçka që mund të bëhet, pavarësisht sa e madhe është pagesa. Ndërsa ishte në BravoCon 2023, Ariana zbuloi se nuk ishte një kohë e lehtë. “E dini, kjo është ajo që është,” tha ajo. “Ishte e çuditshme, ishte ndryshe, ishte e vështirë dhe më vjen mirë që është pas meje.” Rrëfimi i sinqertë po hedh dyshime se Ariana do të jetë në gjendje të mbajë të gjithë vullnetin e mirë dhe simpatinë që ka grumbulluar që nga shpërthyerja e skandalit të mashtrimit në mars.

Ata thonë se Ferri nuk ka tërbim si një grua e përbuzur, dhe duket se kjo do të jetë e vërtetë për Arianën gjatë sezonit 11 të VPR. Banakieri mund të përballet me pasoja për qëndrimin e saj të poshtër ashtu si bëri Tom, që mund të përfshijë fansat që ta bojkotojnë atë as sanduiçin e hapur. dyqan, Diçka rreth saj. Për muaj të tërë pas Scandoval, Tom u përball me bojkote dhe postime të zemëruara që dëmtonin biznesin dhe punonjësit e tij. Fansat mund ta shpërblejnë lehtësisht këtë favor kur bëhet fjalë për Arianën.

Sezoni 11 u filmua i freskët nga Thembrat e Scandoval

Një rënie e madhe që pothuajse në mënyrë të pashmangshme do ta dëmtojë Arianën është fakti se sezoni 11 u filmua vetëm disa ditë pasi skandali goditi rrugët e frymëmarrjes. Kjo do të thotë se emocionet e Arianës janë të larta pasi ajo e ka jetuar në momentin e ngjarjes.

Por për shikuesit, ne nuk do ta shohim sezonin e ri deri gati tetë muaj pasi u filmua fillimisht, kështu që emocionet tona dhe emocionet e Arianës nuk do të jenë në të njëjtin vend. Diçka që mund t’i duket aq e dëmshme Arianës në atë kohë mund të duket mjaft e pafajshme për shikuesit.

Ariana sugjeron një rënie nga hiri

Unë nuk jam i vetmi me këtë teori, por Bravo ka një aftësi vetëm për të lejuar me të vërtetë një nga yjet e serialit të jetë një horr dy sezone, max. Siç e kemi parë me Scandoval, Tom mori disa goditje të mëdha, të cilat nuk mund të jenë të shëndetshme për mentalitetin e dikujt. Megjithatë, breshëria e urrejtjes së fansave ndaj Tomit duket se po pakësohet. Pra, mund të ndodhë që koha e Arianës si engjëlli i Vanderpump Rules të ketë mbaruar dhe epoka e saj e zuzareve ka filluar.

Ariana madje ka pranuar se ajo “nuk do të befasohej” nëse fansat e VPR-së e drejtojnë atë dhe “zhvillojnë një vend të butë për Tomin”. Nëse Ariana tashmë po pret që audienca të kthehet kundër saj, disa gjëra të mëdha duhet të kenë rënë në sezonin 11 të VPR.

Sinqerisht, ne, si fansa të Bravo, na pëlqen të shohim një rënie nga hiri. Pyetja ime e vetme është, çfarë mund të kishte bërë Ariana që ishte kaq e keqe për të shkaktuar zemërimin e shikuesve? Ndoshta edhe Ariana është përjashtuar nga lidhja. Ndoshta do të zbulohet se ajo gjithashtu u largua me Tomin? Mund të ishte gjithashtu që grupi i miqve të ishte i kujdesshëm ndaj zemërimit të saj ndaj Tomit, duke kuptuar se ai thjesht mashtroi dhe nuk ishte sikur vrau dikë.