A do të refuzojë 'Unhappy' Shannon Beador të filmojë me Tamra Judge në sezonin 18 të RHOC?

Klea

A do të refuzojë ‘Unhappy’ Shannon Beador të filmojë me Tamra Judge në sezonin 18 të RHOC?

A jeni gati për një sezon tjetër të Sulky Shannon Beador? Më lejoni të jem i sinqertë, jam i lodhur nga problemet e Shannon që nuk zgjidhen kurrë dhe kështu, Shannon është rraskapitës për të parë në televizion.

Amvise të vërteta të Orange County do të rikthehet me sezonin 18, pavarësisht nëse duam apo jo. Prodhimi duhet të fillojë së shpejti dhe Bravo do të publikojë zyrtarisht kastin kryesor. Ajo që ne dimë është se pjesa më e madhe e kastit kryesor tashmë është e mbushur me Shannon. Pra, a do të refuzojë e mjera të filmojë me ata ndaj të cilëve ka mëri? Jo nëse ajo do kohë për kamerën! Radari ka lugën.

Shannon është përsëri e trishtuar

Insajderët thonë se Shannon dhe Vicki Gunvalson “nuk janë të kënaqur”. Gjyqtari Tamra por mishi dhe patatet e gjithë gjësë është periudha e Shannon dhe Vicki “nuk janë të lumtur”. Tammy Sue i la të gjitha të rrinë në lidhje me ndarjen e Tres Amigas dhe të moshuarit nuk janë të kënaqur.

Thënë kështu, një grindje e Shannon nuk do ta pengojë atë nga xhirimet e sezonit të ardhshëm RHOC. Dua të them, arrestimi për ngarje në gjendje të dehur nuk do ta pengojë këtë grua të xhirojë sezonin e ardhshëm. Për më tepër, Shannon do të filmojë me Tammy Sue deri në pajtimin e tyre të pashmangshëm, të cilin e kemi parë gjithashtu disa herë gjatë ekskluzivitetit të Orange County. A mund të thuash … jemi të mërzitur?

Vicki dhe Tamra nuk duhet të jenë kurrë në të njëjtin emision

Vicki dhe tashmë ish shoqja Tamra kaluan një fundjavë, secila duke u bërë si një fëmijë dhe duke u bërë publike në rrjetet sociale. Gjithçka filloi kur Vick njoftoi se do të paketonte Shannon dhe do ta çonte në rrugë për një turne komedi pa Tamrën. Fatmirësisht, Shannon nuk do të vozisë.

Pastaj Tammy Sue njoftoi se do të bëjë shfaqje live të Two Ts in a Pod me armikun më të madh të Vickit dhe mikun më të mirë të Tamra, Teddi Mellencamp. Kjo u pasua nga Vicki duke postuar disa reagime negative për Tamrën dhe Teddin. Miq, më lejoni t’ju kujtoj se këto janë femra të rritura me fëmijë.

Sapo Vicki postoi diss-in, çdo pamje e qetësisë së Tamrës u largua nga skena dhe ajo shkoi plot Tammy Sue. Ajo gjithashtu akuzoi Shannon se kishte regjistruar Vickin dhe të dashurin e saj duke u grindur. Nuk mund të harrojmë që Tamra i është bashkuar ekipit Alexis Bellino në një moment sfide. Dhe nëse Alexis ia kthen ngjyrën portokalli, Shannon do të ketë edhe më shumë arsye për t’u trishtuar dhe më shumë arsye për të lodhur shikuesit. Por eja ferr ose ujë i lartë, ajo do të filmojë.

Real Housewives of Orange County Sezoni 18 do të kthehet në Bravo në 2024.