A do të mendonte tani Jeff Lewis të martohej me Jenni Pulos?

Klea

A do të mendonte tani Jeff Lewis të martohej me Jenni Pulos?

Gjatë sezoneve të mëparshme të Flipping Out, batutat u mbajtën mes tyre Jeff Lewis dhe Xheni Pulos me dha jete. Për çdo koment sarkastik, të ngjashëm me Eeyore, të bërë nga Jeff, zgjuarsia e shpejtë e Jenni-t mbante një përgjigje në kuvertë, gati për të kundërpërgjigjur pa hezitim. Dhe pjesa më e mirë ishte, në shumicën e rasteve, përgjigjet e saj e bënin Xhefin të qeshte. Me të vërtetë, këta të dy më rritën (edhe pse moshat tona janë kryesisht të ngjashme), me ndihmën e gjyshes sime të rreme, Zoila Chavez.

Por më pas, mami dhe babi patën një grindje. Nga ana tjetër, Flipping Out mori sëpatë. Pra, çfarë ndodhi? Dhe a do të mendonte Jeff t’i bënte gjërat mirë me reperin më të mirë në planet, aka Jenni?

Në thelb, dikush doli jashtë

Në sezonin 11, Jeff pushoi nga puna Jenni. Jenni ishte i tronditur dhe Jeff gjithashtu. Ai as që e dinte se do ta pushonte nga puna derisa erdhi pikërisht ai moment. Me pak fjalë, Jeff donte që Jenni të bënte një hap prapa dhe të përqendrohej në karrierën e saj në sektorin e argëtimit, e cila dukej si një thirrje e vështirë, por e menduar mirë për një punëdhënës të kthyer në mik.

Por më pas, në vitin 2018, Jeff shkoi në JennyMcCarthyTV, ku pranoi se ishte i zemëruar me Jenni. Aq i çmendur sa ai postoi një imazh me një x në fytyrën e saj. Bravo e bëri atë ta rrëzonte. I vogli tek unë e sheh të voglin te ti, Jeff.

Për të vënë në dukje, e gjithë kjo erdhi në fund të raportit të pretenduar të Jenni-t, duke akuzuar kompaninë e prodhimit të shfaqjes, Authentic Entertainment, për “abuzim dhe viktimizimin”. Megjithatë, duke folur për këtë në Watch What Happens Live, Jenni e hodhi poshtë këtë. Ajo nuk paraqiti asnjë pretendim dhe thjesht i uroi Jeff-it më të mirat.

Në vitin 2021, Jeff shkoi në WWHL. Pasi zbuloi se kishte kontaktuar me Xheni, më pas iu desh të pranonte se ish-kostarja e tij nuk u përgjigj kurrë. Në të njëjtën periudhë kohore, ata u përplasën me njëri-tjetrin në publik, me Jeff-in duke shpjeguar “Unë isha përpjekur t’i dërgoja asaj pije dhe ëmbëlsirë. Të dyja u refuzuan. Pra, e mora përgjigjen time atje. Ajo nuk është gati.”

Në të kundërt, vetëm disa rrahje më parë, Jeff shkoi në podcastin Two Ts In A Pod, duke deklaruar se tani, ai nuk është gati. “Ndonjëherë, ne i çojmë gjërat shumë larg nga të cilat nuk mund të ktheheni,” shpjegoi ai, duke dërrmuar planet e mia për Krishtlindje.

Mendimet e fundit të Jeff-it për këtë miqësi

U kthye në WWHL vetëm pak ditë më parë, Andy Cohen e pyeti Jeff-in gjithmonë të pafiltruar dhe argëtues nëse ishte gati të bënte paqe me Jenni-n. Si përgjigje, Jeff tani është kthyer në jeshile. “Mendoj se përgjigja është po. Sepse unë jam një person shumë nostalgjik.” Një Andy i emocionuar më pas tha atë që shumë prej nesh po mendonim, e cila është “Unë ju dua djema së bashku”.

Le të shkojmë me pushime, mami dhe babi. Jam gati.