Yjet e diskutueshëm të të fejuarit të 90 ditëve që ranë nga hiri

Klea

A do të kthehet Angela Deem tek e fejuara 90-ditore?

Angela Deem ka qenë një kontroverse I fejuari 90 ditor Anëtare e kastit prej vitesh, por a ka marrë fund koha e saj në ekskluzivitet? Angela bëri debutimin e saj në 90 Day Fiancé: Before The 90 Days, kur ajo fluturoi për në Nigeri për të takuar për herë të parë bashkëshortin e saj tani, Michael Ilesanmi. Pasi u fejuan, Angela dhe Michael u shfaqën më vonë në 90 Day Fiancé: Happily Ever After?, ku u martuan përfundimisht.

Faza e muajit të mjaltit nuk zgjati shumë për Angela-n dhe Michael-in, pasi i pari e kapi të dytën duke tradhtuar. Megjithatë, çifti ishte në gjendje të përballonte problemet e tyre në 90 Day: The Last Resort. Megjithatë, si rezultat i sjelljes së saj problematike në spin-off, filluan të qarkullojnë thashethemet se TLC e kishte shkarkuar Angela-n.

Pra, A u pushua nga puna Angela?

Thashethemet për shkarkimin e supozuar të Angela-s filluan të shfaqen gjatë kohës së saj në The Last Resort. Ndërsa Angela ka qenë gjithmonë e diskutueshme, ajo ishte padyshim në nivelin e saj më të ulët gjatë Happily Ever After? Sezoni 7 dhe The Last Resort.

Gjatë Happily Ever After? Sezoni 7, Angela udhëtoi për në Nigeri pa i thënë Michael para kohe. Angela u përball me Michael në shtëpinë e tij pa paralajmërim, dhe vazhdoi të hidhej drejt tij dhe t’i grisi makinën. Kjo bëri që shikuesit ta shihnin Anxhelën në një këndvështrim tjetër, pasi ajo nuk kishte përdorur kurrë këtë nivel dhune në të kaluarën.

Angela nuk punoi për të përmirësuar reputacionin e saj gjatë The Last Resort, ku vazhdoi mënyrat e saj agresive. Në një nga momentet e saj më të këqija, Angela u përplas fizikisht me shokun e aktorit Liz Woods. Anxhela u ngrit e gjitha në fytyrë Liz-it dhe nuk e respektoi plotësisht hapësirën e saj personale. Ngjarja u përshkallëzua deri në atë pikë sa u desh të ndërhynte sigurimi i hotelit, gjë që nuk ishte aspak e mirë për Anxhelin.

Por duke marrë parasysh të gjitha këto, a u pushua vërtet Angela nga puna? Çuditërisht, përgjigja është jo. Pasi dëgjoi për akuzat, Angela shkoi në rrjetet sociale për të vendosur rekord. Ajo iu referua thashethemeve si “lajme të rreme”, duke konfirmuar se thashethemet nuk kishin qenë gjë tjetër veçse thashetheme.

Michael është tani në SHBA me Angela

Angela dhe Michael janë shfaqur mjaft kohët e fundit, dhe jo për arsye që mund të mendoni. Pas vitesh pritjeje, duket se Michael është më në fund në Amerikë me Angela-n. Michael ishte një nga anëtarët e paktë të kastit të të fejuarit 90 Day, të cilët luftuan për të marrë një vizë amerikane. Pasi peticioni për vizë K-1 i Michael u refuzua, Angela aplikoi për vizë bashkëshortore pas martesës së tyre. Duket se mund të jetë miratuar përfundimisht, pasi Michael është parë në tokën amerikane me gruan e tij.

Pra, çfarë do të thotë ardhja e Michael në Amerikë për të ardhmen e gruas së tij në ekskluzivitetin 90 Day Fiancé? Majkëll ka kohë që priste të ribashkohej me Angela-n në SHBA dhe shikuesit me siguri do të ishin të interesuar t’i shihnin së bashku në Amerikë. Si rezultat, nuk do të ishte befasi nëse Angela dhe Michael do të kthehen së shpejti në ekskluzivitet, duke jetuar së bashku në të njëjtin vend.

Në çfarë shfaqje do të merrnin Angela dhe Michael?

Nëse Angela dhe Michael do të ktheheshin në ekskluzivitet, nuk është e qartë se në çfarë spin-off mund të luanin. Nuk është konfirmuar që The Last Resort do të kthehet, dhe nëse do të kthehet, ka shumë të ngjarë që do të ketë një kastë të të gjithë çifteve të reja. Duke pasur parasysh se spin-off më i ri fokusohet në terapinë e çifteve, do të ishte një problem nëse çiftet do të hidheshin dy herë radhazi. Si rezultat, Angela dhe Michael ka të ngjarë të mos kthehen në The Last Resort.

Nga ana tjetër, a është e mundur që Angela dhe Michael mund të kthehen për “Happily Ever After”? Sezoni 8. TLC konfirmoi se Happily Ever After? Sezoni 8 do të jepte premierë në Mars 2024, megjithëse nuk kemi ende një listë të aktorëve. Meqenëse Angela dhe Michael janë paraqitur në tre sezonet e mëparshme të Happily Ever After?, nuk do të ishte befasi nëse ata do të ktheheshin për të katërtin.

Meqenëse tani e dimë se Angela nuk u pushua kurrë nga TLC, do të kishte kuptim që ajo dhe Michael të merrnin pjesë në një tjetër shfaqje. Me Michael që tani është në Amerikë, historia e tij dhe e Angela-s tani ka potencialin të jetë aq dramatike sa kurrë.