A do të kthehej Kim Richards te Amvise e vërtetë e Beverly Hills?

Klea

A do të kthehej Kim Richards te Amvise e vërtetë e Beverly Hills?

Aktorja fëmijë Kim Richards ishte një anëtar i kastit me kohë të plotë në pesë sezonet e para të Amvisat e vërteta të Beverly Hills. Ajo dhe motra e saj më e vogël Kyle Richards ishin arsyeja që unë fillova ta shikoja këtë shfaqje në vitin 2010. I njihja nga Nanny and the Professor, Little House on the Preirie dhe Escape from Witch Mountain.

Megjithëse Kim u largua nga RHOBH pas sezonit të 5-të për t’u fokusuar në shëndetin e saj, ajo ka bërë paraqitje në skenë herë pas here. Por a e sheh veten ndonjëherë duke u rikthyer në shfaqje si një serial i rregullt?

Në një intervistë për E! News, Kim pranoi se nuk ka gjasa që ajo të kthehet ndonjëherë në shfaqje. “Unë kurrë nuk do të them kurrë, por ka shumë të ngjarë jo,” rrëfeu Kim. “Më mirë do të bëja diçka me ne të tre larg nga ai lloj negativiteti… Ku i gjeni njerëzit [who] shkoni në një festë dhe hidhni një pije në fytyrën tuaj? Apo përpiqen të të mbytin?”

Motra e madhe Kathy do të ishte ‘hunky dory’ me një kthim, por Kim? Jo aq shumë…

Motra më e madhe Kathy Hilton kaloi dy sezone në RHOBH si një “shoqe” dhe shpejt u bë e preferuara e fansave me pantoflat e saj të hotelit dhe tifozin e saj elektrik udhëtues. Por ditët e saj në shfaqje morën fund të papritur në vitin 2022, kur Lisa Rinna e akuzoi atë se kishte një zemërim të dehur jashtë kamerës në Aspen.

Por tani që koha ka kaluar dhe motrat dyshohet se kanë bërë sërish paqe, a do të kthehej ndonjëherë Keti? Gjatë një paraqitjeje në Watch What Happens Live më 29 nëntor, prezantuesi Andy Cohen pyeti për shanset që ajo do të kthehej ndonjëherë në shfaqje.

Kathy coyly u përgjigj: “Epo, unë nuk i marr ato vendime, kështu që …”

Kur Andi vazhdoi, duke e pyetur nëse do të ishte e hapur për një kthim, Kathy pranoi: “Sigurisht”.

“Kam kaluar shumë mirë,” tha socialistja për kohën e saj në shfaqje. “Më duhet t’ju them se kam pasur disa nga momentet më të mira që kam kaluar ndonjëherë [had] pa Rikun. Ishte një aventurë.”

Megjithëse Andy (dhe ne të tjerët) do të donim ta shihte Kathy-n të kthehej, ajo aktualisht është e zënë me xhirimet e shfaqjes së vajzës së saj Paris Hilton, Paris in Love.

Por motra Kim nuk është shumë e zënë. Edhe pse ajo nuk ka asnjë interes të kthejë diamantin e saj, ajo thuhet se ka filmuar disa skena për sezonin 13 dhe po shijon të kalojë sërish kohë me motrën e saj të vogël.

“Nuk isha e sigurt nëse doja të kthehesha fare”, tha Kim më herët. “[But] me gjithçka që ka ndodhur me motrat e mia … doja të hyja dhe të shihja [Kyle] dhe kaloni pak kohë me të.”

Real Housewives of Beverly Hills transmetohet të mërkurën në 8/7c në Bravo.