A do të ketë një spinoff Garcelle Beauvais dhe Sutton Stracke RHOBH?

Klea

A do të ketë një spinoff Garcelle Beauvais dhe Sutton Stracke RHOBH?

Amvise të vërteta të Beverly Hills yjet Garcelle Beauvais dhe Sutton Stracke janë dyshja e papritur e lezetshme që u duhej fansave. Më të mirat i kanë rrëzuar thashethemet se në të vërtetë nuk janë miq.

Ndërkohë, disa nga yjet e RHOBH të Sutton, si Kyle Richards, do të donin një “hapësirë” nga pronari i butikut. Sutton nuk e dinte pse Kyle ndihej kështu. Por, si zakonisht, Garcelle ishte aty që Sutton të mbështetej.

A mund të kemi një spinoff të Sutton dhe Garcelle? Ju lutem!

Në BravoCon, dyshja diskutuan mundësinë e marrjes së spinoff-it të tyre. Ju lutem, zot Bravo! Fandomit i duhen më shumë këta dyshe. “Njerëzit gjithmonë thonë se duhet të kemi një shfaqje, vetëm ne të dy,” tha Garcelle.

“Sepse…sepse jemi qesharak. E dini, sepse Garcelle qesh me shakatë e mia. Nuk e di pse,” shpjegoi Sutton. “Shikoje atë.”

Garcelle filloi të qeshte. “Nëse do të bënim një shfaqje, ndoshta do të ishte duke udhëtuar nëpër botë,” tha aktorja. Sutton ra dakord me konceptin e udhëtimit. Të shikosh Sutton të dërgojë ndihmësin e saj përpara me gjërat e saj për të vjedhur hapësirën e dollapit është e paçmuar.

“Çfarë do të bënim megjithatë?” pyeti Garcelle. “Ne do të përpiqemi të gjejmë burra,” u përgjigj Sutton.

“Oh, atë!” Garcelle ra dakord me gjithë zemër. Sutton shtoi: “Ndërsa mbante këtë pulovër.” Sutton kishte veshur një pulovër blu me një mace të bardhë në pjesën e përparme. Unë thjesht do ta them. Më pëlqen pamja. Nuk ka turp në atë lojë me triko.

Sutton dhe Garcelle mund të jenë versioni i Bregut Perëndimor të Sonja Morgan dhe Luann de Lesseps. Shumë dyshuan se spinoffi i tyre do të kishte sukses. Por Luann dhe Sonja: Welcome to Crappie Lake ishte një hit.

Le t’i lëmë të lirë Sutton dhe Garcelle në një vend ekzotik për të takuar disa burra. Sutton ishte shumë për mbles-bërësin me të cilin u konsultua gjatë sezonit 13. Këta mblesëri nuk e bëjnë kurrë këtë. Gishtat e kryqëzuar që Bravo e sheh potencialin në një spektakël me këtë dyshe.

Sezoni 13 i The Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.