A do të jetë babai i Kelsey Anderson në Golden Bachelorette?

Klea

A do të jetë babai i Kelsey Anderson në Golden Bachelorette?

Fansat e Kombit Bachelor u takuan për herë të parë Mark Anderson gjatë takimit të vajzës së tij Kelsey Anderson në qytetin e lindjes në The Bachelor. Nga kërcimi, Marku ishte një djalë tepër i pëlqyeshëm. Ishte e qartë se ai nuk donte asgjë tjetër përveç më të mirës për Kelsey, dhe ai e mbështeti plotësisht udhëtimin e saj me Joey Graziadei.

Pas paraqitjes së tij në The Bachelor, shikuesit filluan të kërkonin Markun që të bëhej kryesuesi tjetër i The Golden Bachelor. Marku humbi gruan e tij nga kanceri i gjirit në vitin 2018, pas një martese të gjatë dhe të lumtur. Nëse Marku është sërish gati për dashuri, atëherë ai do të bënte kryesimin perfekt të Golden Bachelor. Megjithatë, thashethemet e fundit kanë treguar se Mark mund të ketë plane të tjera me ekskluzivitetin.

Kohët e fundit, ka pasur disa spekulime se Mark mund të shfaqet Beqaria e Artë. Joan Vassos u shpall si kryesuesi i parë i serialit dhe sezoni i saj do të ketë premierë në vjeshtë. Ndërsa asgjë nuk është konfirmuar ende, ka shumë gjasa që Marku të jetë një nga konkurrentët.

Realiteti Steve mendon se Mark do të marrë pjesë

Reality Steve ka një aftësi për të bërë parashikime të sakta kur bëhet fjalë për Kombin Bachelor. Një nga parashikimet e tij më të fundit është se Mark do të përfshihet në sezonin e Joan-it të The Golden Bachelorette. Ndërsa është ende shumë herët për të ditur diçka me siguri, duket se kjo mund të jetë një mundësi reale.

Sipas Reality Steve, ka shumë shenja që tregojnë se Marku do t'i bashkohet shfaqjes. Kelsey ka folur për Markun që i bashkohet ekskluzivitetit Golden dhe duket se ai është më se i hapur ndaj kësaj ideje. Realiteti Steve madje shkoi aq larg sa tha se do të “tronditej” nëse Mark nuk do të shfaqej në The Golden Bachelorette.

Ndërsa Reality Steve nuk ka gjithmonë të drejtë, ai ka të drejtë shumicën e kohës. Zakonisht, kur ai bën një parashikim, ka një substancë në të. Pasi Jesse Palmer sugjeroi me shaka se Mark duhet të ishte Bachelor i Artë gjatë AFTR, duket qartë se ai ka një mundësi të mirë për t'iu bashkuar ekskluzivitetit. Nëse Mark u shfaq në The Golden Bachelorette, por nuk fitoi, atëherë kjo mund të rrisë shanset e tij për t'u bërë më vonë Bachelor i Artë.

Mark dhe Joan do të ishin një ndeshje e shkëlqyer

Nëse Mark do të shfaqej në The Golden Bachelorette, ai potencialisht mund të ishte një ndeshje e mrekullueshme për Joan. Marku dhe Joan kanë shumë të përbashkëta, të cilat mund t'i ndihmojnë ata të krijojnë një lidhje të thellë.

Si Mark ashtu edhe Joan humbën bashkëshortët e tyre nga kanceri, gjë që ata mund ta lidhin me njëri-tjetrin. Marku humbi gruan e tij nga kanceri i gjirit, ndërsa Joan humbi burrin e saj nga kanceri i pankreasit. Kjo është një gjë tragjike për t'u kaluar, prandaj mund të ndihmojë Markun dhe Joanin të kenë dikë që i kupton.

Marku dhe Joan janë gjithashtu të dy shumë të orientuar drejt familjes, gjë që është një tipar i rëndësishëm për t'u përbashkët. Joan ka katër fëmijë, ndërsa Marku pesë. Mark dhe Joan ndajnë shumë vlera thelbësore, gjë që është e rëndësishme për të funksionuar çdo marrëdhënie. Nëse Marku merr pjesë në sezonin e Joan-it, atëherë ka shumë mundësi që ata të mund të ndërtojnë një lidhje të fortë.

Nëna e Matt James, Patty ishte në The Golden Bachelor

Nëse do të merrte pjesë, Mark nuk do të ishte prindi i parë Bachelor Nation që do të shfaqej në ekskluzivitet. Nëna e ish-Bachelor Matt James, Patty James, ishte një konkurrente në The Golden Bachelor, ku u takua me Gerry Turner. Pavarësisht se u dërgua në shtëpi natën e parë, paraqitja e Patty në serial u vu në dukje.

Paraqitja e Patty në The Golden Bachelor tregon se ka një shans të mirë që Mark mund të jetë potencialisht në The Golden Bachelorette. Ndërsa Patty u shfaq shkurtimisht në sezonin e Matt, ajo nuk ishte e preferuara e fansave ashtu siç është Mark. Me mbështetjen e fansave të Kombit Bachelor, do të ishte një mundësi e humbur për të mos luajtur Markun në sezonin e Joan-it.

Ka të ngjarë të kalojë pak kohë para se të dimë nëse Mark do të jetë në The Golden Bachelorette. Meqenëse sezoni i Joan nuk do të shfaqet premierë deri në vjeshtë, ndoshta do të kalojë pak kohë para se të zbulohet kasti. Sidoqoftë, duket se Marku ka një shans mjaft të mirë për t'u përzgjedhur në përgjithësi. Marku është i duhuri për rolin dhe tashmë adhurohet nga fansat e Kombit Bachelor.