A do të bënin Jesse Solomon dhe Brynn Whitfield një çift të mirë?

Klea

A do të bënin Jesse Solomon dhe Brynn Whitfield një çift të mirë?

Jesse Solomon dhe Brynn Whitfield janë dy nga yjet e rinj të preferuar të fansave të Bravo. A mund të bëhen edhe çifti i ri i preferuar i Bravos? Shikuesit me sy shqiponjë në mediat sociale vunë re se ylli i Shtëpisë Verore u shfaq duke xhiruar fotografinë e tij në Instagramin e Brynn. Kur Brynn nënvizoi një foto për të thënë se ajo po kërkonte dikë në financë, plus “fond besimi, 6'5, sy blu”, Jesse komentoi: “A duhet të marr kontakte me ngjyra”.

Tifozët e Bravo e duan një çift të serialeve crossover, veçanërisht yllin e Jesse, Paige DeSorbo dhe të dashurin e saj Craig Conover. Ndërkohë që Paige dhe Craig po ecin fort, çiftet e tjera të kryqëzimit Bravo nuk e kanë kaluar distancën. Edhe nëse gjërat nuk funksionojnë, është kënaqësi të spekulosh. Në BravoCon 2023, për shembull, fansat po dërgonin Captain Jason Chambers me zonja nga i gjithë Bravoverse.

Unë mendoj se Brynn dhe Jesse mund të bëjnë një çift të mirë, dhe ja pse.

Brynn dhe Jesse kanë mbështetjen e fansave

Kur llogaria e fansave Queens of Bravo postoi një pamje të flirtimit të Jesse, seksioni i komenteve po dërgonte në mënyrë universale çiftin. Vetë ylli i Real Housewives of New York komentoi me pafytyrësi një mori emoji sysh në postim. Në përgjigjet ndaj komentit të saj, fansat u shprehën se sa bukur do të ishin bashkë.

Llogaria në Instagram starsxalyssa poston shumë përmbajtje Bravo/astrology crossover dhe shkruan se të dyja mund të shkruhen në yje. Alyssa iu përgjigj Brynn-it: “Të pëlqeni këtë astrologjikisht… shumë Ujori dhe vendosje ajrore. Që do të çonte në biseda të mahnitshme dhe intelektualisht një takim mendjesh!” Bravo Ndërsa Black komentoi se Brynn “do ta kthente atë në çdo drejtim, por do të lirohej dhe unë do të jetoja absolutisht” për të cilën Brynn u përgjigj: “??‍↔️?”.

Brynn dhe Jesse jetojnë të dy në NYC

Fansat e Bravo e duan Paige dhe Craig së bashku, por ka një çështje të dukshme dhe të përsëritur në marrëdhënien e tyre. Ashtu si edhe në, asnjëra palë nuk dëshiron të largohet nga qyteti ku jetojnë ose nga shfaqja ku ata luajnë. Ndërsa Paige shfaqet në Southern Charm, ajo e ka bërë të qartë se nuk dëshiron të jetë në Charleston me kohë të plotë. Duke marrë parasysh se sa e pavarur është Paige, kjo marrëveshje duket se funksionon kryesisht. Në një episod të fundit, ajo bëri shaka se nganjëherë pretendon se ka nevojë për Craig për ta bërë atë të ndihet më mirë. Por ky qëndrim bëri që edhe Danielle Olivera të vinte në dyshim lidhjen e tyre.

Në fakt, të gjitha çiftet kryesore të kryqëzimit Bravo gjatë viteve janë marrë me çështjet e takimeve në distancë. Por Jesse dhe Brynn jetojnë dhe punojnë në të njëjtin qytet, që do të thotë se nuk duhet të presin që BravoCon ose Watch What Happens Live të takohen personalisht.

Ata të dy janë flirtues të mëdhenj

Brynn dhe Jesse janë të dy simpatikë, qesharak dhe flirtues të vazhdueshëm. Në fakt, dashuria e tyre për flirtim mund t'i çojë të dy në ujë të nxehtë. Komentet flirtuese të Jesse-së ndaj Amanda Batula-s çojnë në spekulime dhe thashetheme, pavarësisht martesës së saj me Kyle Cooke. Jesse u tall me këtë spekulim në një mbishkrim shumë të pafytyrë në Instagram, ku lavdëroi kanaçet e Amandës (LoverBoy). Jesse gjithashtu flirtoi me të dashurin e Amandës, Paige. Ndërsa disa shikues menduan se ishte mungesë respekti, Paige mbrojti Jesse-n, duke bërë shaka se ajo do të qante nëse askush nuk flirtonte me të.

Në RHONY, Brynn mori një reagim të ashpër për flirtin e saj të shpeshtë. Sidomos kur ishte me bashkëshortin e Erin Lichy, Abe. Sigurisht, disa menduan se Erin e teproi. Dhe flirtimi i Brynn-it i tërboi fansat në paraqitjen e saj Watch What Happens Live me Tyler Cameron.

Nëse Brynn dhe Jesse do të mblidheshin së bashku, ne mund të imagjinonim ndonjë flirtim dhe shaka serioze, të nivelit të vjetër të Hollivudit, si “Vajza e tij” e së premtes. Së paku, Bravo duhet të planifikojë që ata të shfaqen së bashku në WWHL.

Të dy kanë kaluar vështirësi të vërteta

Një tjetër gjë që Jesse dhe Brynn kanë të përbashkët është këndvështrimi i tyre pozitiv pavarësisht disa betejave të vështira. Jesse është një i mbijetuar dy herë nga kanceri dhe ankthi i tij për një ekzaminim të kancerit ishte një nga momentet më emocionale të sezonit 8 të Summer House. Ashtu si bashkë-ylli i tij West Wilson, Jesse fitoi plotësisht shikuesit e Summer House me sensin e tij të humorit, sharmin dhe buzëqeshjen infektive.

Brynn foli për fëmijërinë e saj të vështirë në RHONY. Ndonëse përlotet për të kaluarën e saj, Brynn tha se kjo është arsyeja pse ajo zgjedh të jetë një person kaq i lumtur tani.

Ata duken në mënyrë qesharake të bukur

Në një nivel krejtësisht të cekët, Brynn dhe Jesse do të dukeshin të shkëlqyera së bashku. Edhe nëse nuk takohen kurrë, një foto së bashku do t'i bënte fansat e Bravo-s të tërbohen.