90 Day: The Single Life Season 4: Our Dream Cast

Klea

90 Day: The Single Life Season 4: Our Dream Cast

90 Dita: Jeta Beqare Sezoni 4 është një nga pjesët e ardhshme të parashikuara në ekskluzivitetin 90 Day Fiancé dhe shikuesit janë të etur të mësojnë se kush është përzgjedhur.

The Single Life është një nga spin-off-et më intriguese, pasi fansat shikojnë disa nga anëtarët e tyre të preferuar të kastit të marrin një shans të dytë në dashuri. Ka shumë beqarë të rinj të kualifikuar të 90 Day Fiancé, të cilët mund të jenë të përshtatshëm për The Single Life, duke përfshirë këta pesë anëtarë të kastit.

Kim Menzies

Kim Menzies e vuri të gjithë zemrën e saj në përpjekjen për të bërë një marrëdhënie të funksionojë me Usman Umar. Sidoqoftë, të dy në fund të fundit nuk ishin menduar të ishin. Gjatë kohës së saj në emision, Kim është bërë shumë e pëlqyeshme. Është e qartë se ajo është thjesht një romantike e pashpresë siç janë shumë prej nesh. Kim do të ishte një kandidate perfekte për The Single Life, pasi ajo ka qenë e hapur për të mos u mbyllur për dashurinë.

Kim është gjithashtu një e rregullt në Pillow Talk, së bashku me djalin e saj Jamal Menzies, i cili është gjithashtu i preferuari i fansave. Nëse Kim do të merrte pjesë në The Single Life, ajo do të sillte një sens të freskët humori në spin-off. Për më tepër, Kim duhet t’i nënshtrohet aktorit pasi është e qartë se ajo nuk po kërkon pushtet, por përkundrazi ka synime të vërteta për të gjetur përsëri dashurinë.

Jamal Menzies

Jamal, ashtu si nëna e tij Kim, aktualisht është beqar dhe do të ishte i përshtatshëm për sezonin 4 të The Single Life. Megjithatë, romanca e tyre duket se ka përfunduar që atëherë, gjë që e kthen Jamalin në skenën e takimeve.

Që nga momenti kur u prezantua, Jamal tërhoqi menjëherë vëmendjen e shikuesve dhe u bë i preferuari i fansave. Jamal është i durueshëm, i sjellshëm dhe ka një marrëdhënie të mrekullueshme të ngushtë me Kim. Fansat do të donin ta shihnin Jamalin të merrte rolin kryesor dhe të shfaqej në The Single Life me historinë e tij të takimeve, në krahasim me të qenit thjesht një pjesë e dikujt tjetër.

Yve Arellano

Yve Arellano kishte shpresa të mëdha për martesën e saj me Mohamed Abdelhamed, por romanca e tyre ishte mjaft jetëshkurtër. Mohamed e tradhtoi Yve-në me një grua tjetër amerikane, pak pasi përfunduan xhirimet në sezonin 9 të të fejuarit 90 Day. Yve ka pasur kohë për t’u shëruar nga divorci. Ajo tani është gati të gjejë sërish dashurinë, ndoshta në sezonin 4 të The Single Life!

Ndërsa shumë shikues ishin të mërzitur me Mohamedin, ata në fund të fundit donin të rrënjoseshin për Yve, veçanërisht pasi ajo është një nënë beqare për djalin e saj, Tharon. Që nga ndarja, Yve ka jetuar jetën e saj më të mirë në rrjetet sociale. Më në fund duket se ajo është gati të vazhdojë. Yve ka shumë për të ofruar dhe do të ishte freskuese ta shihje atë të gjejë një partner që nuk po përpiqet vazhdimisht ta ndryshojë atë, siç bëri Mohamed.

Debbie Aguero

Debbie Aguero intrigoi shikuesit në sezonin 4 të 90 Day Fiancé: The Other Way, kur ajo ndoqi një lidhje me të dashurin e saj shumë më të ri, Oussama. Sidoqoftë, qëllimet e Oussama nuk përputheshin me ato të Debbie, gjë që përfundimisht çoi në ndarjen e të dyve. Debbie tani është kthyer në Shtetet e Bashkuara dhe është beqare. Pra, do të ishte kënaqësi ta shikoje atë të gjejë një ndeshje më të përputhshme në Sezonin 4 të The Single Life.

Debbie do të ishte jashtëzakonisht argëtuese për të parë në The Single Life, pasi personaliteti i saj unik tërheq shikuesit. Do të ishte interesante të shikoje Debbie të takohet me burra më afër moshës së saj, për të parë nëse ajo do të ishte më e pajtueshme me ta, në krahasim me 24 vjeç. – vjeçari Oussama.

Chuck Potthast

Ndonëse Chuck Potthast nuk është anëtari kryesor i kastit, ai do të ishte një shtesë e shkëlqyeshme për Sezonin 4 të The Single Life. Chuck është babai i Elizabeth Potthast, e cila është një ekskluzivitet i rregullt së bashku me bashkëshortin e saj ikonik Andrei Castravet. Chuck luan një rol të rregullt në linjat e historisë së çiftit. Ai është gjithashtu një nga anëtarët e vetëm të tolerueshëm të familjes së Elizabeth.

Më parë, Debbie Johnson, nëna e Colt Johnson u luajt në sezonin 2 dhe 3 të The Single Life. Tani që Debbie ka gjetur ndeshjen e saj perfekte, do të ishte kënaqësi të shikoje një prind tjetër 90 Ditësh si Chuck të godasë dashurinë. Chuck më parë ishte fantazma nga një grua me të cilën po fliste, kështu që do të ishte e dobishme ta shikoje atë të merrte një shans tjetër për të gjetur personin e tij.