90 Day Fiance

Klea

’90 Day Fiance: The Other Way’ Brandan parashikon më shumë kaos në jetë me Mary ndërsa Yohan ecën jashtë Daniele!

’90 Day Fiance: The Other Way’ Brandan parashikon më shumë kaos në jetë me Mary ndërsa Yohan ecën jashtë Daniele!

Tensionet vlojnë si I fejuari i 90 ditëve: Rruga tjetër vazhdon, siç ngacmohet në një vrojtim paraprak të TLC të paraqitur në fund të episodit të së hënës.

Episodi më i fundit i mbështjellë me një vështrim të fshehtë në pjesën tjetër të sezonit, i cili do të shfaqë çiftet që përballen me marrëdhëniet, martesat, marrëveshjet e jetesës dhe shumë ulje-ngritje si të tyre përkatëse. shpalosen historitë.

Ngacmimi fillon me një vështrim në Kimberly Rochelle dhe Tejaswi “TJ” Goswami dasmë e zbukuruar në Indi. Fishekzjarret shpërthejnë teksa çifti shijon lumturinë martesore, por pamjet marrin një kthesë të errët kur Kimberly reagon ndaj një konflikti të panjohur duke bërtitur si një banshee.

90 Ditë të fejuar

TJ pyet: “Çfarë prisni nga unë?”

Kimberly përgjigjet – “Ndoshta më përqafo dhe më thuaj se më vjen keq!” tek e cila TJ deklaron – “Unë nuk po e bëj këtë” përpara se ta drejtojë gruan e tij përsëri në shtete nëse ajo është kaq e mjerë.

Holly Weeks dhe Wayne Cornish me sa duket lidhin nyjën në gjysmën e dytë të sezonit, pasi pamje paraprake tregon çiftin të strukur nën çarçafë së bashku. Çifti më parë ndau se kishin në plan të kursenin intimitetin për martesë, por Holly qëndron e shtrënguar kur Wayne e pyet nëse ai e “kënaq” atë.

90 Ditë të fejuar

Wayne përqesh – “A isha një Zot seksi siç thua ti?”

Ndërkohë, fansat marrin një vështrim E Bradanit ana lozonjare teksa i shtyn një byrek të dashurës së tij, e Marisë fytyrë. E Bradanit Nëna duket më pak se e impresionuar kur mbërrin për të parë shtëpinë e re të djalit të saj në Filipine.

90 Ditë të fejuar

E Bradanit mami thotë — “Për sa unë dhe Maria të kesh një lloj marrëdhënieje të mirë, kjo nuk po ndodh”, mesa duket duke reaguar ndaj ankesave të djalit të saj të ndara në fillim të marrëdhënies së çiftit.

90 Ditë të fejuar

Pamja paraprake nuk zbulon nëse E Bradanit nëna e di se djali i saj dhe Maria presin një fëmijë së bashku.

Gjërat shpërthejnë mes Daniele dhe Yohan, të cilët kanë qenë në mosmarrëveshje për financat dhe potencialin për të pasur një fëmijë së bashku, në Krishtlindje ndërsa pamjet po zhvendosen në Yohan duke renditur rrobat e tij ndërsa përgatitet të largohet nga gruaja e tij. Danielle paraqitet mirë me vendim deri Yohan merr qenushin e saj duke dalë nga dera.

90 Ditë të fejuar

Daniele thotë në një vend rrëfimi – “Burri im dëshiron të më lërë në kohën më të lumtur të vitit”, përpara se të bërtasë Yohan — “Nuk do të shkosh askund me qenin tim. Më jep qenin. Unë dua që ai të largohet nga shtëpia ime tani!”

90 Ditë të fejuar

Keni dhe Armando’Plani i tyre për të zgjeruar familjen e tyre bëhet më i ndërlikuar kur ArmandoVajza e tij, Hannah, voton ashpër kundër idesë. Armando qetëson vajzën e tij, por pranon – “Unë nuk dua që ajo të jetë e mërzitur.”

Shekinah dhe Sarper po i mbajnë gjërat pikante ndërsa vazhdojnë të lundrojnë jetën e tyre të re së bashku në Turqi. Veçoritë e pamjes paraprake Sarper duke u veshur si një punëtor ndërtimi vetëm për t’i hequr të gjitha në një performancë striptizi për të dashurën e tij amerikane.

I fejuari 90 ditor

I fejuari i 90 ditëve: Rruga tjetër transmetohet të hënën, në orën 20:00 ET, në TLC.