Gino Palazzolo

Klea

’90 Day Fiance’ Jasmine zbulon një sekret tronditës rreth Gino Palazzolo

’90 Day Fiance’ Jasmine zbulon një sekret tronditës rreth Gino Palazzolo

Jasemine Pineda lëshon një paralajmërim ogurzi pasi zbulon se burri i saj i ardhshëm, Gino Palazzoloshijoi një festë beqarie pas shpine, në episodin e së dielës I fejuari 90 ditor.

e Xhinos motra, Michelletregon Jasemini se vëllai i saj shënoi ditët e tij të fundit si beqar në një klub striptizi, pa e informuar xhelozinë e tij famëkeqe nusja e ardhshme. Jasemini është i tërbuar në mënyrë të parashikueshme, siç shihet në një klip paraprak nga episodi i ardhshëm.

Gino Palazzolo

Michelle inkurajon Jasemini për të shijuar një natë vajzash pasi ajo rrallë gjethet e Xhinos anësor. Ajo sugjeron të bashkohen disa gra, veçanërisht për shkak Xhino tashmë kishte festën e beqarisë. Jasemini është tronditur nga lajmi, sepse Xhino i kishte thënë se po priste që ajo të mbërrinte nga Panamaja për të ndihmuar në planifikimin e bachelorit. Jasemini e mëson shpejt atë Xhino goditi një klub striptizi me miqtë e tij një ditë para mbërritjes së saj në Michigan. Jasemini pyet nëse ndonjë nga kërcimtarët e ka prekur të fejuarin e saj të çuditshëm dhe Michelle e siguron se dikush ndoshta e ka bërë, pasi ai ishte i ftuar nderi.

“Ja ku jam, ndihem fajtor që jam inatosur Xhino, duke qenë shumë i ashpër me veten, duke fajësuar mua për gjithçka, si, po, ndoshta, ju e dini, unë jam shumë xheloze. Jasemini tregon kamerat. “Kam besim në çështjet pasi i kam gjetur të gjitha këto gjëra nga ish-të e tij. Por duhet të kisha besuar instinktin tim, sepse kisha të drejtë.”

Gino Palazzolo

Jasemini i thotë kunatës së ardhshme se Xhino është “në telashe të mëdha”.

Xhino po më mban sekrete,” Jasemini thotë. “Po përpiqem ta mbaj të ftohtë përpara Michelle, por gjithçka që dua të bëj është të shkoj në shtëpi dhe të përballem Xhino.”

Gino Palazzolo

TLC pasoi Xhino, një dizajner automobilistik, ndërsa udhëtoi për në Panamaja për t’u takuar Jasemini ballë për ballë, pas lidhjes me bukuroshen online. Romanca e tyre goditi rëndë kur Jasemini zbuloi se Xhino i kishte dërguar fotografi të ndara privatisht ishit të tij topless, por dyshja i dhanë fund kohës së bashku me një propozim.

Jasemini përfundimisht u zhvendos nga Panama në Michigan për të qenë me të Xhino52 vjeçe, pasi mori vizën e shumëpritur amerikane.

Gino Palazzolo

Marrëdhënia dashuri/urrejtje e çiftit u shfaq në dy sezone të “I fejuari i 90 ditëve: Rruga tjetër.” Pas përleshjeve të shumta, Jasemini ia shtroi pyetjen Xhino pasi fillimisht e ndërprenë fejesën. Çifti ka bërë një grindje për jetën e tyre seksuale të ulët, besnikërinë familjare dhe së fundmi, një tub mashtrues me shkëlqim buzësh. Jasemini gjetur në Gino’s makinë.

I fejuari 90 ditor

Shumë fansa ishin të bindur se a Jasemini ishte gati për të marrë e Xhinos para dhe vraponi ndërsa historia kaotike e dashurisë së çiftit u shpalos gjatë sezonit 5 të I fejuari 90 ditor: Para 90 ditëve, në pranverë të vitit 2022.

Gino Palazzolo

Në prill 2022, Jasemini shkoi në Instagram Story për të vendosur rekord.

“Ka 2 arsye pse njerëzit martohen: dashuria ose paratë,” tha ajo. “Nëse do të martohesh për para, martohu me dikë që është i pasur i ndyrë. Ashtu si buxheti i pakufizuar.”

I fejuari 90 ditor transmetohet të dielave, në orën 20:00 ET, në TLC.