5 gjërat që shpresojmë të adresohen në podkastin e ri të Rachel Leviss

Klea

5 gjërat që shpresojmë të adresohen në podkastin e ri të Rachel Leviss

Rachel Leviss nuk kthehet në Rregullat e Vanderpompës post Skandoval. Në vend të kësaj, Bethenny Frankel i dha ish-SURver-it një platformë tjetër, larg Bravo-s, në të cilën të tregonte të vërtetat e saj. Ekzekutive e prodhuar nga iHeartPodcasts dhe “Just B” Podcast Network, Rachel po lançon podcast-in e saj të quajtur “Rachel Goes Rogue”. I pëlqen apo jo ky njoftim, të gjithë të tjerët nga kasti i VPR po fitojnë para tani, kështu që ne e marrim atë.

Episodi i parë i Rachel Goes Rogue del më 8 janar 2024. Në faqen e saj të podcast-it, Rachel ndau se koha e saj në mikrofon do të shihte shumë tema të mbuluara, ndërsa theksoi gjithashtu se ajo është gati të dalë e pastër. Kjo tingëllon plot çaj, kështu që natyrshëm, ne do të marrim një për ekipin dhe do ta dëgjojmë kur të vijë koha. Kur ta bëjmë këtë, këtu janë pesë gjërat kryesore që shpresojmë të dëgjojmë të adresojë Rachel Leviss në podcast-in e saj të ri.

Të gjitha gjërat skandaloze

Po, ne e dimë që Rachel ka folur tashmë për lidhjen e saj me Tom Sandoval. Megjithatë, pas paraqitjes së Rachel në ReWives me Bethenny Frankel, ne kemi ende pyetje. Kur redaktoni dhe prodhoni një seri televizive realiteti si VPR, shumë pamje mbeten gjithmonë në dyshemenë e dhomës së prerjes. Por me podcast-in e saj, ne mund të presim të dëgjojmë çdo detaj të vetëm që Rachel dëshiron të flasë, dhe në Scandoval, të flasë larg vajzës.

“Unë do t’ju tregoj se çfarë është e vërtetë, çfarë është e rreme dhe sekretet që kam pritur të zbuloj,” thotë Rachel, në lidhje me llojin e përmbajtjes që mund të presim të dëgjojmë. Ne këtu në Reality Tea jemi fansa të mëdhenj të të vërtetave dhe sekreteve. Tregimet e rreme të ekspozuara janë gjithashtu argëtuese për t’u dëgjuar, kështu që vetëm për këtë fragment dhe temë, ja për çfarë shpreson ajo të flasë.

Çfarë dinte Tom Schwartz për lidhjen e tyre, por në të vërtetë, cila është e vërteta e plotë për njohuritë dhe përfshirjen e tij? A mund të trajtohet afati kohor real dhe i plotë i kësaj afere? Çfarë pisllëku ekziston në rrugët e dyfishta të Sandoval që nuk është lëshuar ende? Ashtu si pjesa tjetër e botës, ne e kemi kaluar atë, por nëse ka diçka të re për të shtuar, atëherë shpresojmë të dëgjojmë Rachel-in ta trajtojë atë në podkastin e saj të ri.

Prodhuar VPR Storylines

Ish-ylli dhe tani i kthyer, ylli i Vanderpump Rules, Jax Taylor, foli dikur për realitetin e këtij seriali për Us Weekly. Në thelb, Jax la të kuptohet se kjo seri ishte e rreme. “Isha shumë nervoz në emision. Po bëhej pak e tepër e shkruar për mua dhe thjesht nuk mund ta bëja më”, tha ai, duke shtuar, “Nuk ishte argëtuese.”

Ky pretendim zgjoi interesin tonë, pasi me kalimin e viteve, disa rrëfime janë ndier padyshim të sajuara. A u vu në skenë historia Scandoval? Sido që të jetë, a është përfshirë ndonjëherë Rachel në ndonjë skenar të krijuar nga producenti? Dëgjo, ne do të shikojmë në çdo mënyrë, por do të donim të dëgjonim përgjigjen e Rachel ndaj pretendimeve të Jax në podcast-in e saj të ri, vetëm në mënyrë që ta shikojmë këtë serial me më pak se një kokërr kripë, nëse është e vërtetë.

Pretendimet e Kristen Doute për James Kennedy

Para Sandoval, Rachel ishte e fejuar me James Kennedy. Para Rachel, DJ ishte në lidhje me Kristen Doute. Vizatojeni nëse ju ndihmon, por do të zbuloni se ky kast është i lidhur i gjithë, në një mënyrë ose në një tjetër. Në përgjithësi, VPR-së i pëlqen ta mbajë atë në familje, për të cilën ne nuk jemi të inatosur, sepse…drama.

Pas ndarjes, Kristen pohoi se së shpejti do të dilnin të vërteta “të errëta” rreth James. Meqenëse Rachel ndau gjithashtu një periudhë romantike me James, ajo mund të jetë në gjendje ose të çlirojë ish-in e saj nga pretendimet e Kristen, ose, pajtohet që James me të vërtetë ka një djalë jo numër një në atributet e grupit. Sido që të jetë, do të donim të dëgjonim Rachel-in të adresonte pretendimet e Kristen në podcast-in e saj të ri.

Udhëtimi i shëndetit mendor të Rachel

Pas niveleve të larta të reagimit nga lidhja e saj me Sandoval, Rachel hyri në një institucion të shëndetit mendor për t’u shëruar. Po, Rakela mori vendime të tmerrshme dhe njerëzit u lejuan të mërziteshin nga veprimet e saj. Megjithatë, zhgënjimet e shikuesve më pas u kthyen në kërcënime, kështu që ne mund të kuptojmë se si e gjithë kjo u bë e tepërt për Rachel për t’u përpunuar.

Kanë kaluar disa rrahje që kur ajo ka trajtuar kohën e saj të kaluar në trajtim, kështu që ne do të donim të dëgjonim një përditësim në podcast-in e ri të Rachel, me shpresë që tregon lëvizje të mëtejshme lart në udhëtimin e saj të shëndetit mendor.

A sheh Rachel një rrugë përpara me ndonjë nga aktorët?

Gratë në Vanderpump Rules, së bashku me James, ishin të vështira për Rachelin pas lidhjes së saj. Edhe Sandoval pati një ton nxehtësie, për të qenë të drejtë. Megjithatë, ai është parë duke filmuar muajt e fundit dhe nga pamja e tij, Sandoval do të falet në sezonin e 11-të, të paktën nga disa nga aktorët. Por, a e ka falur dikush po aq Rakelën?

Menjëherë pas ribashkimit, Lala Kent tregoi empati për Rashelin, por më pas disa muaj më vonë, Lala hoqi dorë. Kjo ndodhi afërsisht tre muaj më parë, dhe shumë mund të ndodhin në atë kohë. Prandaj, ne do të dëshironim të dëgjonim Rachel-in të trajtonte statusin e saj aktual me anëtarët e saj të vjetër të kastit. Në podkastin e saj të ri, do të dëshironim gjithashtu që Rachel të adresonte nëse ajo mund të shihte apo jo ndonjë rrugë përpara me ish-in e saj miq bashkë-yll, dhe nëse po, cili yll do të ishte më i pranueshëm për praninë e saj, sipas saj.