15 vjet shikim "Çfarë ndodh drejtpërdrejt: pamjet e ndryshme të Andit".

Klea

15 vjet shikim “Çfarë ndodh drejtpërdrejt: pamjet e ndryshme të Andit”.

Për të festuar 15 vjetorin e Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejtpo i hedhim një sy mbrapa vetë burrit, mikpritës Andy Cohen. Ndërsa Andy ishte tashmë një emër i njohur për fansat e Bravo për organizimin e ribashkimeve të Real Housewives, WWHL definitivisht e ngriti profilin e tij. Për shembull, emisioni e vendosi atë në linjë me drejtuesit e tjerë të natës vonë. Dhe zyrtarisht e bëri fytyrën e rrjetit Bravo.

Gjatë 15 viteve të fundit, shumë të ftuar të WWHL-së patën pamje të paharrueshme. Dhe disa artikuj ikonë nga yjet e Bravo tani banojnë në klubin e Andit. Këto përfshijnë xhupin e trashë të Jax Taylor dhe barbunin e Kyle Cooke. Natyrisht, asnjë korsi memorie ecjeje nuk do të ishte e plotë pa kujtuar pamjet mikpritëse të Andit ndër vite.

Debutim i këndshëm

A kemi qenë ndonjëherë kaq të rinj? Ja pamja që Andy kishte veshur në episodin e parë të WWHL. Dhe ndërsa veshja e të ftuarës Danielle Staub është pak e vjetëruar (më falni Danielle!), Andy e mbajti pamjen e tij klasike dhe të përjetshme nga kërcimi. Duke reflektuar për sezonin e parë, Andy kohët e fundit tha se u përpoq të ishte pak më “butch” në fillim. Fatmirësisht, ai përqafoi të qenit vetvetja shumë shpejt, duke u dhuruar fansave shumë momente të paharrueshme.

Kumbimi i vitit të ri me stil

Para se të fillonte bashkë-prezantimin e mbulimit të CNN me Anderson Cooper, Andy mbajti festën e tij të Vitit të Ri në WWHL. Për të tingëlluar në vitin 2011, emcee-ja kishte veshur një smoking klasik me xhaketë me tela, sigurisht për një verbim më të vogël. Lista e të ftuarve të festës së Andy’s NYE ​​përfshinte disa amvise legjendare Reale, me Lisa Vanderpump, Nene Leakes, Kim Zolciak dhe Tamra Judge të pranishëm.

Mazel për këtë pamje

“Mazel” u bë shpejt fraza tërheqëse e Andit në WWHL. Natyrisht, fjala nxori tonelata mallrash. Përfshirë këtë kapak të thurur nga Joe dhe Melissa Gorga.

Festa me pizhame

Andi veshi pjs që përputhen dhe pantofla të turbullta, për një festë gjumi në WWHL me të ftuarit Ralph Finnes dhe Holly Hunter. Holly solli gjithashtu një version Barbie të personazhit të saj nga The Piano, i cili është një aksesor gjenial që kjo autore do të donte ta kishte. Amy Sedaris ishte gjithashtu në episod, në pj shumë më zbuluese.

Vite më vonë, Ralph do të vazhdonte të jepte një nga shfaqjet më të mira të WWHL Clubhouse Playhouse. Interpretimi i tij i përgojimit famëkeq të Lisa Barlow për Meredith Marks ishte shekspirian.

Dhelpra e argjendtë

Me kalimin e viteve të tij në syrin e publikut, Andi është shndërruar nga kripë e piper në dhelpra e argjendtë. Një përshkrues që ai ndan me mikun e tij dhe ndonjëherë bashkë-prezantues, Anderson Cooper. Anderson së fundmi këndoi lavdërimet e Andit në një profil të Vulture. Në artikullin, i cili gjithashtu prekte tentativat gjyqësore, Anderson tha se Andy e bën pritjen e WWHL “të duket e lehtë”.

Duke e sjellë me mjekër

Andi zakonisht i mban flokët e fytyrës shumë të rruar. Por ndonjëherë, në raste të rralla, ai do të bëhet pak i mërzitur, si në këtë episod WWHL nga 2019.

Covid rastësor

Gjatë COVID, Andy intervistoi të ftuarit e tij në Zoom. Kur ishte vetëm në studio, Andi i ndërroi kostumet e tij të zakonshme me pulovra. Ai gjithashtu tundi flokët më të gjatë dhe më pak të stiluar. Sinqerisht, është një pamje e mirë. Ai mund të anonte në stilin e rastësishëm më shpesh. Ndoshta Andy duhet të tundë një tuta të Brooks Marks dikur siç bëri John Oliver.

15 vjet më vonë

Pas 15 vitesh në orët e vona të natës, gjërat kanë ndryshuar për Andin. Për shembull, ai u bë baba i dy fëmijëve të adhurueshëm, Ben dhe Lucy. Por stili i tij i shkëlqyeshëm, dhelpra e argjendtë mbetet i qëndrueshëm.

Pas disa reagimeve publike dhe betejave ligjore me ish-Shtëpiaqet e Realit, pati zëra se Andi do të bënte një hap prapa nga Bravo. Megjithatë, prezantuesi konfirmoi se ai nuk do të largohet nga WWHL së shpejti. Ja për vite me shumë pamje të tjera të Andit!

Do të duhet të presim dhe të shohim se çfarë vesh Andy për specialen e tij të ardhshme të 15-vjetorit. Ndërkohë, episodet e kaluara të Watch What Happens Live ofrohen për t’u parë në Peacock.