Amy Slaton

Klea

‘1000-Lb. Varësia vdekjeprurëse e motrave Amy Slaton kërcënon jetën e saj, familja shumë e shqetësuar

‘1000-Lb. Varësia vdekjeprurëse e motrave Amy Slaton kërcënon jetën e saj, familja shumë e shqetësuar

Amy Slaton thuhet se e ka zhvendosur fokusin e saj nga të ngrënit tek pirja e duhanit. Të 1000-Lb Motrat Ylli duket se ka ndërruar varësitë pasi humbi 282 paund, dhe miqtë e saj janë të shqetësuar.

Amy Slaton

Radar Online raporton se 35-vjeçari u pa teksa pinte duhan dhe avullonte jashtë një hoteli në Atlanta gjatë xhirimeve të sezonit 5 të serialit TLC.

e Amy pi duhan si një oxhak dhe është deri në dy pako në ditë, “tha një burim për median. “Vesi i saj i nikotinës ka pushtuar jetën e saj. Ajo nuk mund të rrijë e qetë pa ndezur një cigare, dhe ajo po fryn në çdo rast shoqëror dhe po avull gjithashtu.”

Amy Slaton

Seriali vijon Amy dhe motra, Tammy Slatondhe udhëtimet e tyre përkatëse për humbje peshe.

Insajderi vuri në dukje këtë Amy shmang skenarët që nuk e lejojnë vesin e saj të fundit.

Amy do të shmangë disa situata ku pirja e duhanit nuk lejohet,” burimi shpjegohet. “Për shembull, ajo preferon të udhëtojë 1000 milje sesa të marrë një avion.”

Burimi shpjegoi: “Ajo nuk mund të kalojë një vakt të vogël pa marrë një ose tre fryrje. Pirja e duhanit është frenuesi i oreksit të saj. Ajo humbi peshë nga kjo dhe nuk ha aq shumë, por është mënyra më e pashëndetshme për ta bërë këtë dhe frika mes të dashurve të saj është se ajo po i hapet vetes kancerit të mushkërive dhe sëmundjeve të tjera kërcënuese për jetën.”

Amy Slaton

Tammy Slaton bëri bujë në gusht pasi u arrestua për posedim marijuanë në shtetin e saj të Kentakit. Ylli i realitetit ishte një pasagjer në një makinë që u tërhoq më 4 gusht.

Tammy Slaton

Oficeri i policisë tha se ai mund të “ndiente erën e marihuanës që vinte nga automjeti”. Ai deklaroi se Tammy “Pranoi se kishte marihuanë në çantën e saj.”

Në raportin e policisë thuhej: “Në çantën e saj kishte një kavanoz qelqi që përmbante afërsisht një ons ose më shumë marijuanë.”

Tammy Slaton

37-vjeçari u akuzua më 7 gusht për një akuzë për posedim marijuanë dhe dy për posedim të mjeteve narkotike. Më 4 gusht, një oficer policie Sturgis iu përgjigj një kërkese që çoi në arrestim, siç u konfirmua për In Touch nga një nëpunës i Gjykatës së Qarkut të Unionit.

Amy Slaton

Tammy vazhdoi të përfundonte një Program Edukimi për Marihuanën të urdhëruar nga gjykata. Akuzat do të hiqen nëse rekordi i yllit të TLC mbetet i pastër për gjashtë muaj.

Tammy Slaton

Tammy’s përplasja me ligjin erdhi vetëm pesë ditë pasi burri i saj i ndjerë, Caleb Willingham’s funerali.

Ajo shkoi në Instagram për të adresuar vdekjen e burrit të saj të nesërmen, duke shkruar së bashku me një seri fotosh – “Rip sweet Angel. Do të mungosh dhe do të të duan përgjithmonë faleminderit Kaleb për të më treguar dashurinë dhe lumturinë e vërtetë [sic].”

Tammy i tha People në atë kohë – “Jam i dëshpëruar të ndaj lajmin për vdekjen e burrit tim. Ai ishte jo vetëm bashkëshorti im i dashur, por edhe shoku im më i ngushtë dhe më i dashur. Thellësia e dashurisë sime për të nuk njeh kufij.”