Caleb Willingham

Klea

‘1000-Lb. Tammy Slaton i motrave shpërthen TLC për kthimin e funeralit të bashkëshortit të ndjerë në një spektakël të panjohur

‘1000-Lb. Tammy Slaton i motrave shpërthen TLC për kthimin e funeralit të bashkëshortit të ndjerë në një spektakël të panjohur

Tammy Slaton po pretendon se TLC portretizoi funeralin e burrit të saj të ndjerë në një mënyrë që ishte “plotësisht jo e natyrshme” për seritë e realitetit, “Motrat 1000-lb.”

Tammy Slaton

Tammy Slaton’s burri i ndjerë, Caleb Willingham, ndërroi jetë në qershor, në moshën 40-vjeçare. Tammy i tha një burimi se shërbimi përkujtimor i burrit të saj “nuk ishte aq i trishtuar” pavarësisht tregimit të errët të shfaqjes. Insajderi pretendoi se Tammy goditi rrjetin për “detyrim të qëllimshëm të dramës” për të sjellë vlerësime.

Informatori e pretendoi këtë Tammy Slaton tha — “Xhirimi i funeralit ishte ‘plotësisht jo i natyrshëm’ dhe gjërat u futën aty për ta bërë të dukej e trishtuar kur nuk ishte vërtet aq e trishtuar.”

Caleb Willingham

Tammy Slaton gjoja tha se gjatë shërbimit “njerëzit po argëtoheshin, por [TLC producers] e bëri atë dëshpëruese.”

Shërbimi për nderimin e vendasit të Indianës përfshinte një mbledhje të vogël miqsh dhe familjarësh në Kentaki, afër “Motrat 1000 paund” shtëpia e yllit.

Caleb Willingham

Insajderi pohoi këtë Tammy ishte e shqetësuar se kamerat që filmonin ngjarjen do të bënin të dukej se ajo kishte hequr dorë nga dietën e saj të rreptë pasi ishte pikëlluar për humbjen e partnerit të saj.

Në fillim të korrikut, Tammy postoi një homazh për Kaleb në Instagram përmes një serie prekëse fotografish.

“Rip engjëllin e ëmbël që do të të mungojë përgjithmonë dhe do të të duan aq shumë”, ka shkruar ylli i realitetit në postim. “Faleminderit Kaleb që më tregoi dashuri dhe lumturi të vërtetë.”

Caleb Willingham

e Caleb-it vëllai shkroi në Facebook—“Nuk mund ta besoj që po e bëj këtë postim, por sot Zoti e thirri vëllanë tim të madh në shtëpi. PREHU NE PAQE Caleb Willingham aka Killla K aka Double K ose gjysma e kampionëve dinamikë të ekipit të etiketave të WWF, The W Boys, i njohur si mbështetësi im më i madh në çdo gjë që bëj. Do të jesh përgjithmonë i dashur dhe i munguar. Derisa të takohemi përsëri.”

Tammy i tha People në atë kohë—“Jam i dëshpëruar të ndaj lajmin për vdekjen e burrit tim. Ai ishte jo vetëm bashkëshorti im i dashur, por edhe shoku im më i ngushtë dhe më i dashur. Thellësia e dashurisë sime për të nuk njeh kufij.”

Motrat 1000-lb

Tammy dhe Kaleb u martua në nëntor 2022, në një ceremoni të dokumentuar në emision. Dyshja u lidhën dhe u martuan në objektin e Ohajos, në Qendrën e Rehabilitimit Windsor Lane, por u ndanë disa muaj më vonë. Një burim i brendshëm i tha US Sun këtë Tammy ishte në proces të paraqitjes së kërkesës për divorc në kohën e e Caleb-it kalim tragjik.

Tammy36-vjeçarja thuhet se vendosi të ndahej nga bashkëshorti i saj sepse atij i mungonte përkushtimi ndaj programit të tij të humbjes së peshës. Burimi zbuloi se dinamika luajti një rol të rëndësishëm në ndarjen e tyre.

Tammy ka ekipin e saj ligjor të rreshtuar dhe është gati të paraqesë kërkesën për divorc,” një hajdut i afërt me “Motrat 1000-Lb” tha ylli.

“Ata u ndanë sepse Kaleb nuk e ka ndjekur dietën e tij në rehabilitim,” tha burimi i brendshëm. “Ai ka shtuar 30 kilogramë dhe nuk ka punuar me programin e tij.”

Këshilltari shtoi: “Ata u grindën për këtë dhe ai i tha asaj se donte një divorc, por më pas u përpoq të tërhiqej”.