1000-Lb.  Motrat: Tammy Slaton në lidhje me një grua dhe 'më e lumtur se kurrë' pas vdekjes së bashkëshortit Caleb

Klea

1000-Lb. Motrat: Tammy Slaton në lidhje me një grua dhe ‘më e lumtur se kurrë’ pas vdekjes së bashkëshortit Caleb

1000-Lb. Motrat: Tammy Slaton në lidhje me një grua dhe ‘më e lumtur se kurrë’ pas vdekjes së bashkëshortit Caleb

1000-Lb. motrat yll Tammy Slaton ka gjetur një lidhje me një grua të quajtur, Andrea – fillimi i një lidhjeje muaj pas vdekjes tragjike të bashkëshortit të saj, Caleb Willingham.

Sipas një burimi të afërt me personalitetin e TLC, i cili identifikohet si panseksual, Tammy Slaton Fillimisht u takua me Andrean pak më vonë e Caleb-it funeralin korrikun e kaluar. Insajderi e tregon këtë Tammy është ende “në lidhje me të njëjtën vajzë” edhe sot e kësaj dite, sipas RadarOnline.com.

Tammy Slaton

Një burim ka bërë të ditur për The Sun se Tammy thuhet se është “më e lumtur se kurrë” dhe përmendi preferencën e Andreas për privatësinë, duke zgjedhur të qëndrojë larg kamerave të reality show. Raporti gjithashtu thekson se Andrea nuk do të jetë pjesë e sezonit 6 së bashku Tammy dhe motra e sajAmy.

Aktualisht, Tammy jeton në Princeton, Kentaki, me vëllain e saj Chris Combs, afërsisht 30 milje nga Madisonville, ku banon flaka e re e saj e përfolur.

Tammy Slaton

Tammy’s bashkëshorti i ndjerë ndërroi jetë më 30 qershor 2023, në moshën 40-vjeçare. Pavarësisht raporteve për largim në kohën e vdekjes së tij, ajo ndau me NJERËZIT: “Ai ishte shoku im më i mirë dhe unë e doja shumë”. Duke reflektuar për marrëdhënien e tyre, ajo shtoi: “Kur u takova Kalebai u bë engjëlli im mbrojtës dhe tani me të vërtetë po më vëzhgon mua.”

Tammy Slaton

Siç është raportuar më parë, Kaleb vdiq në Qendrën e Rehabilitimit Windsor Lane, ku çifti u takua për herë të parë dhe shkëmbyen betimet. Duke kujtuar ditën e tyre të dasmës në nëntor 2022, ajo e përshkroi atë si magjike, duke thënë: “Kur pashë Kalebin në altar, thjesht po përfytyroja pëllumba dhe flutura përreth, sikur Zoti të kishte hapur retë dhe të kishte lënë dritën e diellit të hynte”.

Caleb Willingham

Më pas në vendngjarje u thirrën mjekët ndihmës Kaleb u zbulua se nuk reagonte dhe megjithë përpjekjet e tyre për të kryer CPR, ai tragjikisht nuk mbijetoi. e Caleb-it Shkaku zyrtar i vdekjes ishin komplikimet e obezitetit super morbid që ishte zhvilluar gjatë disa viteve.

Caleb Willingham

Sipas përmbledhjes së rastit të siguruar nga Zyra e Kërkimit të Qarkut Lucas, mënyra e vdekjes së tij u konsiderua e natyrshme. Ai ndërroi jetë të premten në orën 15:06, vetëm pak ditë pasi kishte festuar 40-vjetorin e lindjes. Në një nderim të përzemërt, Tammy shkroi, “RIP engjëll i ëmbël që do të të mungojë përgjithmonë dhe do të të duan shumë faleminderit Caleb që më tregove dashurinë dhe lumturinë e vërtetë.”

Caleb Willingham

Vetëm disa ditë pas funeralit të tij, Tammy e gjeti veten përballë akuzave për posedim marihuanë dhe pajisje droge në Kentaki. Ylli i realitetit u pajtua me një Program të Edukimit të Marihuanës të urdhëruar nga gjykata dhe është caktuar një datë gjyqi në prill për të përcaktuar nëse çështja e saj do të pushohet.