10 yjet më të shtrenjtë të rregullave të Vanderpump në Cameo

Klea

10 yjet më të shtrenjtë të rregullave të Vanderpump në Cameo

Falë Rregullat e Vanderpompës seri, një grusht banakierësh dhe SUR’vers kanë bërë bankë. Thënë kështu, kanë kaluar 10 vjet që nga filmimi i parë i sezonit 1. Prandaj, shumica e këtij kasti tani (kryesisht) është larguar nga industria e shërbimeve. Kjo do të thotë që, duke përjashtuar historinë skandaloze, drama është ulur dhe me të vërtetë, i gjithë koncepti i këtij seriali ka evoluar.

Kjo ka hedhur spekulime nëse ky serial do të përfundojë së shpejti apo jo. Sipas kësaj, shumica e këtij kasti tani ka vende të tjera, duke përfshirë Cameo, për t’i ndihmuar të rregullojnë xhepat e tyre, nëse Bravo heq seritë e tyre. Duhet të theksohet se Tom Schwartz dhe Tom Sandoval në fakt kishin një llogari të përbashkët në Cameo. Megjithatë, aktualisht, faqja e tyre është “Përkohësisht e padisponueshme”.

E njëjta gjë vlen edhe për Ariana Madix dhe Katie Maloney, pasi të dyja faqet e tyre të uljes janë gjithashtu në një pauzë të përkohshme. Në të kundërt, Lala Kent e hoqi plotësisht faqen e saj pak kohë më parë.

Për yjet e VPR që janë ende aktivë në internet, shumë prej tyre tani po paguajnë dollarin më të lartë në këtë shërbim shout-out. Nëse po pyesni se kujt po i referohemi, ne ju kemi. Këto janë gjetjet tona, të cilat listojnë dhjetë yjet më të shtrenjtë të Vanderpump Rules në Cameo.

10) Faith Stowers – 75 dollarë

Faith Stowers erdhi në bord gjatë sezonit 4 në një rol “mik i”. Ne ishim të entuziazmuar për këtë, pasi ajo ishte anëtarja e parë e kastit të zi të shfaqjes. Mjerisht, koha e saj në transmetim nuk ishte e lehtë. Në sezonin 6, ajo dhe Jax Taylor u lidhën, ndërsa Jax ishte në lidhje me Brittany Cartwright.

Fatkeqësisht, pjesa më e madhe e kastit e fali Jax-in, por jo Besimin. Gjërat u errësuan vetëm pas kësaj. Kristen Doute dhe Stassi Schroeder raportuan Faith në një linjë informacioni, duke e akuzuar atë në mënyrë të rreme për grabitje. Pas kësaj, Faith hoqi kapakun e racizmit që përjetoi dhe kaloi në MTV.

Tani mund ta mbështesni udhëtimin e Faith-it duke blerë një video thirrje nga ajo në internet. Kjo do t’ju kthejë vetëm 75,00 dollarë, duke e bërë Faith një nga yjet më të përballueshëm të VPR që gjenden në Cameo.

9) Brock Davies – 99 dollarë

Brock Davies Cameo

Është mirë të shohësh që Brock Davies ka një punë. Disi. Brock njihet më së shumti si bashkëshorti i Scheana Shay, por koha e tij para ekranit nuk është mirëpritur gjithmonë. Ai e di këtë, sepse biografia e tij në Cameo shkruan “Shiko, unë jam i sinqertë dhe më fut në telashe. Por më vjen keq për të kaluarën time, por është ashtu siç është.”

Për 99 dollarë për video të dërguar, vendi ynë numër 9 shkon për Brock, i cili premton të japë “disa fjalë për t’ju ndihmuar gjatë ditës” në Cameo.

8) Jeremy Madix – 100 dollarë

Jeremy Madix Cameo

Jeremy Madix është vëllai i Arianës. Për shkak të kësaj, ne e kemi parë atë disa herë në VPR. Megjithatë, për një rol kaq të vogël të luajtur, Jeremy-i po bënte xhirimin e tij, duke e vlerësuar veten më të lartë se disa nga yjet e tjerë me 100 dollarë për Cameo të dërguar.

7) Peter Madrigal – 100 dollarë

Peter Madrigal Cameo

Ahh Peter Madrigal, fytyra përgjegjëse pas të gjitha gjërave SUR. Ne nuk kemi shumë Peter në VPR këto ditë, kështu që nëse ju ka munguar, mos kini frikë; ai është në Cameo. Për 100 dollarë, Peter do t’ju dërgojë juve, ose të dashurit tuaj, një video të veçantë, e cila ka të ngjarë t’ua bëjë ditën. Biografia e tij thotë gjithashtu se ai mund të “bëjë kokteje për ngjarjen tuaj të veçantë… dhe unë do ta pi me ju!”

Në këtë pikë, fytyrat e mbetura në këtë listë janë ato me kohë më të larta të ekranit. Prandaj, vendi i Peter në numrin 7 e bën atë një nga yjet e fundit të VPR të përballueshëm (ish) të gjetur në Cameo.

6) Jax Taylor – 121 dollarë

Jax Taylor Cameo

Me spin-off-in e tij të ri The Valley në rrugë e sipër, çmimet e Jax’s Cameo po rriten më shumë se disa nga të tjerët. Për 121 dollarë për Cameo të dërguar, Jax mund të flasë me ju për palestrën, kositjen e oborrit, ose ndoshta edhe për mënyrën se si po rritet tani, si, kaq shumë. Të gjitha shakatë mënjanë, Jax ka mbi 500 komente në faqen e tij në Cameo, kështu që shko krye bir, bëje atë monedhë.

5) Kristen Doute – 162 dollarë

Kristen Doute Cameo

Ashtu si Jax, Kristen gjithashtu luan në The Valley. Ne jemi të emocionuar ta shikojmë atë të ecë përpara në këtë spin-off, por nëse dikush atje ka nevojë për të tani, mos kini frikë, si Kristen në Cameo. Për 162 dollarë, detektivi ynë me çmim të mesëm do t’i dërgojë dikujt që ju zgjidhni një video të personalizuar dhe meqë komentet e saj janë të qëndrueshme, është e sigurt të thuhet se ajo do të bëjë një punë të shkëlqyer.

4) Scheana Shay – 199 dollarë

Scheana Shay Cameo

Vendi ynë numër 4 shkon në Scheana. Për 199 dollarë, ky yll i OG VPR do t’i dërgojë njeriut tuaj të zgjedhur një thirrje, e cila ka të ngjarë të jetë e mbushur me informacione vetëm për veten e saj. Fatkeqësisht, do t’ju duhen para këtu, sepse ari dhe mollët janë thjesht gjëra që Scheana këndon automatizon rreth, nuk pranon si pagesë në Cameo.

3) Rachel Leviss – 219 dollarë

Rachel Leviss Cameo

Edhe pse Rachel Leviss u largua nga VPR pasi lidhja e saj me Tom u zbulua, ajo ende po fiton një pagë të lartë përmes Cameo. Në mënyrë të egër, Rachel është në vendin tonë numër 3, pasi ajo po paguan 219 dollarë për secilën nga videot e saj të personalizuara të dërguara. Sinqerisht, mirë për të.

2) James Kennedy – 225 dollarë

James Kennedy Cameo

Duke vërtetuar se ai është djali numër një në këtë grup, James Kennedy ka numrin më të lartë të vlerësimeve për këtë kastë. Ai gjithashtu renditet në vendin tonë të dytë, duke paguar 225 dollarë për video personale të porositur në Cameo. Me mbi 1.2 mijë rishikime, James mund të përballojë lehtësisht kufje për anulimin e zhurmës tani për shtëpinë e tij të re në afërsi të aeroportit.

1) Lisa Vanderpump – 295 dollarë

Lisa Vanderpump Cameo

Jo tronditëse, Lisa Vanderpump, një nga producentet ekzekutive të këtij seriali, është ylli me çmimin më të lartë të Vanderpump Rules që gjendet në Cameo, duke paguar 295 dollarë për video të realizuar. Gjithashtu nuk është për t’u habitur fakti që “100% e të ardhurave të saj” përdoren për të mbështetur Fondacionin e saj Vanderpump Dog, “për të krijuar një botë më humane për qentë”. Le të urrejnë ata që urrejnë, Lisa.